| petculilian a întrebat:

Am o curiozitate? Dece majoritatea fetelor le plac baietii smecherii (cu sa fara bani) si care nu arata asa bine? Cred ca sunt mai buni la pat sau cehee hee?

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ce are smecheria cu patul?hee hee

| Rukhsandra a răspuns:

Unele fete sunt atrase de pericol, de lucrurile interzise- de exemplu daca parinti fetei il cunoaste pe baiat si i interzic sa se vada cu el, ea se simte mai atrasa de el si simte ca il iubeste mult mai mult
si logic ca dupa i frange inima si sufera ca o proasta dupa el si daca alegea un baiat cuminte nu un "bad boy" nu o facea sa sufere
... dar asa sunt fetele...au probleme serioase rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| ////////////// a răspuns:

Deoarece nu gindesc lucid, mai apoi isi dau seama ca nu-i chiar asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pentru ca sunt smecheri, pur si simplu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu in toate conditiile trebuie sa fi asa de ciudat