| AntiHero a întrebat:

De ce majoritatea fetelor se indragostesc doar de baietii rai, iar cei buni... :/

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Pentru ca orice fata isi doreste un baiat rau care sa fie bun doar cu ele, nu stiu exact unde am vazut citatul asta, dar cred ca spune cat o mie de cuvinte. In felul asta se simt speciale si au impresia ca ii pot schimba si ii pot aduce pe drumul cel bun. Prin urmare, in general, fetele naive si imature pe plan emotional ori relational cauta acest tip de baieti.
Fetele care au avut suficiente relatii si stiu ceea ce cauta nu se mai indragostesc de baietii rai.

| Danysan a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Categoric e nevoie de experienta de viata, sa stii sa apreciezi pe cineva care stie sa te respecte cu adevarat.baieti rai nu exista, toti suntem la fel, difera doar caracteru.Si un baiat bun poate sa devina rau si tin sa cred ca acei baieti rai au fost o data buni. Daca stau sa ma gandesc cunsoc baieti care s-au ars in iubire si au devenit niste tampiti care schimba fetele ca pe ciorapi dar culmea e ca au succes.Deci cred ca e mai bine sa ti de unu care te iubeste si face totu pentru tine decat se te joci cu cineva cu care ai putea sa te arzi.seara faina.

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Extremele întotdeauna se atrag!
Pa, pa.

| BiuL a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care baietii se indragostesc doar de fetele profitoare, carora nu le pasa oh go on

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Acele fete se numesc CURVE ordinare.Cum a zis și un coleg de mai jos, relație falsă/din interese materiale.

| RAY a răspuns:

Se indragosteala frate aia, alea sunt relati din interse materiale si atat, acuma ce importanta are ca esti bun / rau banii sa ai ca ai orice ce vrei, doar iubirea nu decat aia falsa, deci sa nu vb de iubire, iubirea vine indiferent ca esti bun /rau

| neutrino a răspuns:

Teoria ta este gresita.

| Danysan a răspuns:

Amica mea buna de mai jos a zis tot ce era de spus. sera faina

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naiba inseamna baiat bun si baiat rau. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele fete sunt foarte naive de se indragostesc de asemenea baieti. Asta e parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca da inteligenta pe afara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem reduse de aia.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Din cate le poti caracteriza pe altele cam asa se pare...

| LoseYourMind a răspuns:

Avand in vedere ca numeric baietii sunt mai putinibatting eyelashes inseamna ca majoritatea baietilor sunt rai daca majoritatea fetelor sunt indragostite de aceasta categorie. Logic, nu?

Răspuns utilizator avertizat