| anonim_4396 a întrebat:

Am o fata in clasa de care m-am atasat foarte mult si mai e un alt coleg care si el o place...imi ieste "prieten" totusi stiu ca e unu fals si mereu ma trage in jos cand am ajuns sa ma inteleg foarte bine cu fata aceea el i-a spus ca eu vorbesc cu ea doar la misto si tralala... imi vine sa-l arunc pe geam

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-l mai ține în preajma ta!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| xXCrystyanXx a răspuns:

Daca sti ca este un fals, de ce il mai numesti prieten? Spune-i fetei din ce cauza a spus el asta, si anume gelozia.Sigur v-a intelege

| xxoODarkOoxx a răspuns:

Vorbesti cu fata si ii spui adevaru