| loveanime7043 a întrebat:

Imi place ff mult de un baiat din clasa mea si ma inteleg grozav cu el. Dar, cum sa aflu daca ma place? Mereu cand vorbesc cu altcineva(un alt coleg care este cel mai bun prieten al lui) isi iese din sarite si se cearta cu el. Ce ma sfatuiti?:-(

Răspuns Câştigător
| BecauseOfYou a răspuns:

Pai inseama ca te place foarte mult si e gelos, nu-ti fa griji asta e mai mult un motiv de bucurie si daca tot vez ca nu inceteaza intreaba-l sa zicem o daca cand sunteti singuri daca te place si daca spune ca da atuncea ii spui si tu pareria ta happy bafta

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te duci si ii spui frumos sa nu mai fie gelos pe prietenul lui si sa se certe, ca tu tot pe el il placi.
Se linistesc lucrurile imediat!

| toica2 a răspuns:

Mai de graba te-ai duce la el si i-ai spune direct, frate ce tot ai cand vorbesc cu X, ce ai cu el? e din vina mea? da-mi si mie un raspuns, si iti zic sincer ca o sa devieze subiectu si tu ii zici, am auzit de la cineva ca ma placi, de aia faci asa? puteai sa vi sa imi zici nu sa reactionezi asa, si ai sa vezi ca o sa isi schimbe gesturile

| diana_3660 a răspuns:

Pai spune-i la o colega sa ii spuan unui coleg sa il intrebe nu stiu poate functioneazasmug