| edi2006 a întrebat:

Am o fata la liceu care imi cam place dar uneori ma ignora si alte ori vorbeste cu mine deci crezi ca vrea sa fie prietena mea?

Răspuns Câştigător
| u1i0 a răspuns:

Asa face o fata cand te place.Sunt fata, deci crede-ma ca asa facem noi ca sa seducem un baiat! Eu zic sa incepi s-o bagi in seama, daca o placi!

4 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

Posibil.e liceul sti cum e,e greu sa stai cu mintea intr'un singur loc. aveti discutii putin mai prounde sa stii cat de cat ce vrea si incepe sa gasesti si tu motive sa o vezi si in afara liceului. iesiti impreuna si chestii de genul,vorbiti prin mesaje, la telefon, etc.succes

| Debb a răspuns:

Poti sa te apropii de ea in multe feluri. Atunci cand nu vorbeste cu tine te poti baga tu in seama la ea insa nu exagera sa nu te considere "disperat".

| TakeMeHome a răspuns:

Buna, Edi!
Se pare ca daca te ignora... nu te place; fii sigur ca daca te placea te baga in seama si iti dadea mai multa importanta dar sa nu te descurajezi pentru asta! Bafta.:*

| u1i0 a răspuns:

Asa face o fata cand ii place de un baiat.Sunt fata deci crede-ma! FUNDA?