| CiiIAo a întrebat:

Am o intebare pentru fete / baieti happy
Cum v-ati facut iubita / iubit?
Cum v-ati cunoscut?

Si inca o intrebare, a mai patit candva (14-16ani, baiat) sa ii placa de o fata de la clasa alatura si sa ii ia id de mess, vorbeste ceva timp cu persoana, dupa care ii zice ca o place, iar acea persoana nu mai vorbeste cu el din cauza ca acel baiat o place happy, asa am patit eu tongue vreau sa vad daca au mai fost asa " cazuri " si cum ati procedat

2 răspunsuri:
| notsurewhoiam a răspuns:

Pai mie mi s-a intamplat ceva asemanator mi-a cerut un tip din gasca prietenia dar i-am zis ca nu si s-a suparat dar chiar nu vroiam pentru ca e si din gasca si daca ne desparteam ma certam ca restul si nici un imi placea de el mai mult ca prieten dar dupa un timp dupa ce l-am lasat sa se gandeasca am discutat cu el si i-am spus ca mai sunt fete si sa nu mai insiste la mine ei bine in cazul tau ar trebui sa vorbesti cu ea poate nu a stiut cum sa reactioneze daca a fost prima oara la ea sau poate se astepta sa ii spui altfel ar trebui sa discuti cu ea si sa o intrebi ce o framanta succes:*

| timida1998 a răspuns:

Offf... asa a facut si prietena mea cu un baiat. desi se plac reciproc ea nu a vrut sa stea cu el desi acel baiat se poarta fff frumos cu ea! nu stiu incearca sa vb cu ea si fa-o sa se indragosteasca de tine!