| AndreeaSiAndra a întrebat:

Salut.Doamne cat de mincionosi pot fi uni.Deci sa va povestesc:este o fata x care e mincinoasa si se da mare, prima data ei ii placea de un baiat care nu avea nicio treaba cu ea si fata x spunea ca cica vai o place, ca cica a sarutato si din astea, iar intr-un moment ma saturasem si am mers la acel baiat sa il intrebam daca e adevarat ca s-a sarutat cu acea fata si daca chiar o place iar el a facut-o fata de mutant si a zis ca nu e adevarat si ca se pisa in gura ei. A doua zi x a aflat de cea am facut noi si a zis ca cica a vorbit cu el si se pisa in gura noastra si noi iar am mers la acel baiat spunandu-i ce nea afirmat x.Am tinuto asa ceva pana cand lu x a inceput sa ii placa de alt baiat y.Se vede ce o placea acel baiat ca acum ca ii place de y nici nu ne-a mai spus nimic despre ce ia mai facut cica si acum o trage ca y unu de a 12 a o place pe ea una de a 6 a laughing care sia mai si t**** cu una si mai e si drogat, iar acum la statusu ei cica foarte fericita, am vorbit cu ea si mi-a zis ca cica vorbeste cu multi si am intrebat-o cu cine iar ea a zis ca cu y si altii in timp ce isi face unghiile si se uita la tv, apoi am intrebat-o de ce e asa fericita si a zis ca eeeeeeee ca nu iti zic si apoi peste cateva minute imi zice pe mess y mi-a zis niste chestii... si apoi imi zice scuze nu tie vroiam sa ti le trimit da nimeni nu era pe mess prietena de a ei care sa stie de cine ii place pentru ca doar eu, ea si 2 fete stim. Fata asta e de treaba cand nu minte da nu cred ca merita atentie.Am pus aceasta intrebare sa aflu parerile voastre despre ea pentru ca toata clasa zice despre ea ca e mincinoasa si fitoasa.

Răspuns Câştigător
| ღRαmøOoღ a răspuns:

Sa inteleg ca intrebarea ar fi de fapt :
Ce parere aveti despre ea?
Bine, acum sa-ti spun parerea mea :
●Am avut parte si eu de asemenea figurante [ ca sa nu le jignesc mai rau]. In astfel de cazuri trebuie sa nu le bagi in seama. Adica de ce esti tu obligata sa asculti toate trasnaile ei? Dar stai sa-ti zic ce caz am eu :
● Cea mai slaba fata din clasa la invatatura, la ora de sport ne zice ca ea are iubit de la liceu si cica el ii propunea ei sa faca copii imperuna si sa se mute la el. Si cand o colega i-a spus doamnei ce face X la ora de sport, doamna a zis : " Asa, X? Vrei copii? " si la care zice ea : " Eee, nu doamna, am doar un prieten din a nu stiu cata " Deci a avut tupeul sa o minta pe doamna. Deci ce tupeu au unii!
● Din alt punct de vedere lasa-i sa "latre" singuri ca daca nu-i mai asculta nimeni n-are ce sa mai zica.
● Si de fapt pana la urma nu noi suntem cei insatre sa-i judecam, ci cel ce e Cel Mai Mare.
O seara buna iti doresc!

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

E doar o fata rasfatata care sufera de nebagare in seama.Las-o sa spuna minciuni, poti sa te faci ca le crezi si sa faci misto de ea, poate se va lecui.

| Roxana110824 a răspuns:

Eu zic ca aici cum ai descris tu pare o fitoasa care umbla dupa baieti. Eu zis sa nu o bagi in seama ca faza ca ti-a trm,, y mi-a zis niste chestii'' a facut-o intentionat ca sa te faca curioasa. Dar eu nu inteleg de ce tot vorbesti cu ea? Adica las-o sa fie cu cine vrea, sa faca ce vrea, ea va ajunge rau in viata daca face asa.in fine.nu am inteles prea bine intrebarea ta, dar am raspuns. Te pup! Funda?

| AndreiGabi a răspuns:

Ooo Doamne,ea e mincinoasa iar tu, in lipsa de ocupatie trensformi TPU in "radio-sunt".Nu imi vine sa cred ca am citit un asemenea carnat doar sa iti confirm tie ca e mincinoasalaughing.
Ignoro si lasa drc invidia, mai ales cand stii ca nu este adevarathee hee.

| nicolasraul a răspuns:

Nu stiu daca e mincinoasa dar oricum cred ca ii place viata si daca nu poate sa stea cu baietii de care ii place atunci incepe sa viseze si ce viseaza ea noaptea va spune voua a doua zi.

| cele a răspuns:

Pai.eu cred ca e cam mincionaosa si deoarece nimeni nu o baga in seama pe la scoala.a hotarat ca vrea sa fie in centru atentiei...si cum mai bine decat laudanduse?laughing si va zis voua ca vai eu omucoasa de a 6 se uita la mine unul de a 12 a happyhai sa fim seriosi eu nu o credeam e o mincinoasa cu M mare...eu asta cred despre toate care se pretind ele a fi mari domnisare laughing