| Laurretta a întrebat:

Am o intrebare cam stupida la care nu stiu raspunsul. de unde imi dau seama ca am ajuns la orgasm? fundita

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

Orgasmul este o eliberare brusca a energiilor acumulate in timpul unui act sexual,este o senzatie de usurare,de relaxare,de bine,sunt cateva momente in care nu mai sti absolut nimic, de nicio grija, de nimic ce se intampla in jurul tau.crede-ma ca iti vei da seama

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu te-ai masturbat niciodata? E cel mai simplu mod sa-ti cunosti corpul si sa intelegi.

| VadTot a răspuns:

Stii cum este atunci cind faci pe tine si nu ai unde sa o faci.si dupa ce ai facut te simti atit de bine.asa i si cu orgasmul...

| Demmet a răspuns:

Cand vezi ca iti curge un lichid din vagin/penis.

| Vampiru90 a răspuns:

Daca ai pus intrebarea asta esti fata clar. Eu is tip, dar fara lauda am provocat cateva un orgasm e atunci cand simti ca ceva parca se agita in tine tremuri toata si dintr-o data te eliberezi parca. Acuma sunt si alea mai puternice (squirt) happy, pentru alea te se chinui partenerul putin (excita punctul G si clitorisul cu limba in acelasi timp) sau daca nu merge poate folosi degetele pentru a stimula punctul G si sex anal. Sper ca te-a ajutat desi o femeie te va lamuri mai mult happy

| sscorpionu63 a răspuns:

Vino la mine si iti spun totul despre orgasm