| maya_1225 a întrebat:

Cum iti dai seama daca ai ajuns la orgasm? funda!

6 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Iti vine sa urlii de placere, te simti ca un vulcan care erupehappy

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Iti dai seama daca ai ajuns la orgasm dupa o indelunga analiza matematica, calcule si socoteli.

| zarkon a răspuns:

Î-mi iasă din capul phuli sperma...

| OFM a răspuns:

In timp ce faci laba o sa incepi sa te simpti bine si dupa aia iti iese.

| God_1675 a răspuns:

Atunci cand simti ca peretii crapa.cainii latra si pisicile miauna iar tu esti in al 9-lea cer inseamna că. că. că. a fost un cutremur si ai mierlit`o.

| weeds a răspuns:

Nu-ti dai seama, trece pe langa tine ca sageata prin gara. Nashpa sa fii frigida...