| candycarrie a întrebat:

Am o intrebare care necesita un raspuns urgent daca se poate.Este posibil sa NU fii insarcinata iar rezultatul testului de sarcina sa iti spuna ca ESTI? Stiam ca exista erori gen: sa fii insarcinata dar testul sa iti dea raspuns negativ sau sa nu apara nici o liniuta. Precizez ca a fost folosit test de sarcina Minut (caseta) si facut cat se poate de corect si de steril.Raspuns urgent va rog, dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| butt3rfly16 a răspuns:

Exista sanse de aceea ar fi bine sa repeti testul(de la alta firma nu tot acelasi) sau cel mai ok sa faci un drum pana la medicul ginecolog.BAFTAwinking

7 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Cel mai bine ar fi să mai faci unul.

FantaSZy.

| Rukhsandra a răspuns:

Mai fa unul ca sa fi 100% sigura happy
Sau du-te la un medic ginecologwinking... Bafta

| candycarrie explică:

Nu era pentru mine, era pentru altcineva. Din pacate testul pozitiv era si corect. Multumesc pentru raspunsuri>big grin

| mihaela_7915 a răspuns:

Sh parerea mea la fel.sa mai faci unul.

| lore23 a răspuns:

Mai fa un test sau daca nu mergi la ginecolog cai mai sigur.in caz ca nu iti este rusine:-s etc.

| sufletranit_5626 a răspuns:

Nu cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este posibil, mai ales daca la-i facut cum spui in conditi sterile