| anonimus20 a întrebat:

.. Copiii se nasc cand un barbat si o femeie se saruta sau cand se F**A? Vreau sa-mi spuneti doar cum dintre aceste 2 variante happy

Răspuns Câştigător
| SakuraBlooms a răspuns:

Funda te rog...Da cand se iubesc in cele mai multe cazuri barbatul isi introduce penisul in vaginul femeii sh isi da ''drumul'' in ea sh dup femeia poarta sarcina 9luni sh dup naste

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca dintr-un sarut femeile ar ramane gravide, acum pe pamant am fi vreo 500 de miliarde de locuitori...
Deci, varianta cu sarutul cade.

| mgtow a răspuns:

Atunci cand fac sex si ejaculeaza barbatul in vaginul femeii, depinde daca fecundatia isi face efectul ca la unele femei nu le merge ori barbatii sunt sterili si nu elimina sperma (cazuri diverse).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când fac dragoste neprotejat, învață să te exprimi, "cand se F**A"
Pa, pa.

| Anet a răspuns:

Lol cati 5 ani ai? laughing
In niciuna din cele 2 variante, ii aduce barza happy

| Narcis2007 a răspuns:

Mai bine o intrebi pe mamica

| unione a răspuns:

Tu cum te-ai nascut? S-au batut?

| Papusik a răspuns:

Cati ani ai ?

| Dennys1521 a răspuns:

Sunteti voi cam dusi ca pune-i botul
scuzati-ma de exprimare
face misto de noi.si varumiu de 4 ani stie asta.
ce *** cum sa se faca copii de la sarutarelaughing

| tbxx a răspuns:

Nici nu se saruta, nici nu se F**a... isi baga barbatu` scula'n gaura si gata.

| AndreeaEma a răspuns:

As avea o gramada de copii daca prima varianta ar fi valabila ( iti saruti partenerul/a si puf! apare un bebeluslaughing ). Inainte sa iti explic as vrea si eu sa te intreb ceva : cati ani ai?, revenind la oile noastre traba sta cam asa: copilul este "obtinut" prin procesul de reproducere uman si anume- fecundatia( atunci can spermatozoidul-obtinut din sperma ejaculata de barbat in timpul actului sexual- fecundeaza un ovul-ovulul este la femei-). Dupa fecundatie ovulul coboara in uter si acolo se dezvolta fatul pe parcursul a 9 luni. In unele cazuri fecundatia nu se produce, din cauze diverse cum ar fi: femeia nu se afla in perioada fertila. Sunt sigura ca mama ta o sa iti explice acest lucru, in termeni mult mai intelesi tie, dar oricum in clasa a 7-a vei face anatomie, unde vei studia si reproducerea umana. Acum nu stiu daca te-am ajutat sau nu, dar iti urez o seara placuta pup:*

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Cand fac mult SEX, scuze

| NoName_7204 a răspuns:

Omg! rolling on the floor
Deci pana si alea de clasa a IIa ar fi trebuit sa faca copii call meu
rolling on the floor
Baai esti nebuna?
Nu maaa.copiii cresc in copaci :*
Normal ca reies in urma unui act sexual ma copacule love struck
rolling on the floor

| Haruka a răspuns:

Buna deeaandre10. Copiii se nasc din dragoste. Atunci cand o femeie si un barbat se iubesc. [Exista si alte cazuri, dar normal asa ar trebui]. Daca mai ai alte nelamuriri, imi poti trimite un mesaj privat. O zi buna.

| SlickAdy a răspuns:

Da dc intrebi vrei sa te saruti cu una si iti e frica sa nu cumva sa ramana gravida