| Kattth a întrebat:

Cum ati reactiona daca ati citii niste conversatii vechi ale prietenuli vostru cu prietenii lui in legaura cu voi? Am citit azi niste chestii super urate care le spunea despre mine, de exemplu ca sunt usuratica si altele.Asta s-a intamplat pana sa fim impreuna. L-am intrebat ce e cu conversatiile alea si a spus ca asta era parerea lui atunci despre mine si ca acum si-a schimbat-o. Credeti ca inca mai crede asta despre mine? Daca da de ce s-ar fi combina cu mine? Sunt sigura ca ma iubeste si chiar sta pe bune cu mine.Rog seriozitate!

7 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Daca tu stii sigur ca te iubeste si ca sta pe bune cu tine, de ce te temi?

Daca tu nu ai nici macar un dubiu, atunci stai linistita ca probabil nu ai de ce sa te temi.

Asta a fost parerea lui atunci despre tine, foarte bine ca si-a schimbat-o si ca va merge bine!

| h3r a răspuns:

Depinde, nu uita că în fața prietenilor toți sunt smărdoi : mamă ce curvă-i aia, dă-o dracu, n-o iubesc, îmi bag **** în ea, însă când sunt trădați ori părăsiți ajung unii dintre ei să plângă după „curva" lor. Așa e și cu inculpatul tău.
Tu decizi.

| Kattth explică (pentru h3r):

Ai dreptate, probabil a spus ce a spus doar sa se dea mare, asa sunt barbatii!

| h3r a răspuns (pentru Kattth):

În principiu... oricum, ar trebui să lași puțin timp de la sine, vezi cum se comportă pe parcurs! Binînțeles, asta nu înseamnă că o să uiți de vorbele lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat,urat, dar se mai intampla laughing
Multe persoane isi fac o idee doar uitandu-se la cineva si. atat! Stii cum se zice, aparentele inseala!

Daca esti sigura ca acum te iubeste, fii sigura ca si-a schimbat parerea. Important e ca nu te trateaza urat si te respecta (cred).
Nu-ti face griji.

| zuzualina a răspuns:

Daca mai credea asta nu se combina cu tine.
Oricum trecutul e trecut si trebuie lasat în urma.

| xXDanXx a răspuns:

Sti vorba aceea : nu judeca o carte dupa coperta, e adevarata atuncea credea asta despre tine dar cand ajunge sa te cunoasca isi da seama ca a gresti si acesta si-a schimbat parerea despre tine.