| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare dar doresc seriozitate maxima si nu vreau raspunsuri care sa nu fie adevarate... sunt baiat, 16 ani si seara trecuta am avut prima relatie sexuala, dar cu un alt baiat ( sunt gay ) am facut-o fara prezervativ dar cand prietenului meu tudor i-a venit sperma ne-am oprit si nu a ajuns sperma in "mine". si acum intrebarea : se considera act sexual ( sex ) daca sperma nu a trecut?

Răspuns Câştigător
| Orte95 a răspuns:

Cred ca inca esti virgin!
Fi fara grija... nu ai cum sa ramai insarcinat!

| Heather2001 a răspuns (pentru Orte95):

LoL...insarcinat? numai femeile pot fi insarcinate, barbatii nu pentru ca nu au uter.rolling on the floormeriti funda pentru cel mai amuzant raspuns everrolling on the floor

| Raul1510 a răspuns (pentru Heather2001):

Probabil Orte95 e celalalt gay despre care vorbeste MotherMonster rolling on the floor

| Orte95 a răspuns (pentru Heather2001):

Eu cred ca tu meriti pentru ca nu faci diferenta intre realitate si caterinca laughing

| Heather2001 a răspuns (pentru Raul1510):

E posibil, doar de aia i-a dat si fundarolling on the floor

| Heather2001 a răspuns (pentru Orte95):

Mersirolling on the floor,dar ce ai spus tu nu arata ca faceai caterincalaughingparea ca vorbesti seriosbig grin

| Orte95 a răspuns (pentru Raul1510):

Serios ma laughing?
Vai vai... crede-ma ca ma descurc cu fetele... laughing

| Raul1510 a răspuns (pentru Orte95):

Bravo tiewinking sper sa nu ajungi ca asta atunci rolling on the floor

| Orte95 a răspuns (pentru Raul1510):

Pretene laughing
Tu ai 13 sau 14 ani. Nu cred ca ai ce cauta la subiectul asta...
Am ars mai multe pi2de decat ai tu pe hi5...

| Raul1510 a răspuns (pentru Orte95):

Nu am hi5 gay, si nici 13 aniwinking si nu te lauda ca tot virgin esti rolling on the floor nu fa pe gay-u cu mine daca nu ma cunostiwinking

| Beiibby a răspuns (pentru Orte95):

Wtff?! laughinglaughing sunt asa sexy cand va certatii laughing) dmn!
si...mie nu mi se pare ca orte95 e gay thinking laughing

| Gabriel65 a răspuns (pentru Heather2001):

De fapt baiti nu pot ramane insarcinati pentru ca nau ovul. -.-

36 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Logic ca da. Ejacularea nu este necesara pentru un act sexual.

| Papusik a răspuns:

Si carei chestia? te temi sa nu fii insarcinat?

| Orte95 a răspuns:

Mercipentru fundita laughing
Si oricum fiecare face ce vrea cu viata lui...
Traim intr-o tara libera!

| Psihologul a răspuns:

Te-ai simtit bine? Asta e tot ce conteaza.

| Psihologul a răspuns:

Eu nu inteleg de ce toti se cearta. Ce-i freaca pe ei grja. E viata ta. Nu am nimic cu cei gay. Sunteti toti oameni. Asta e. Daca e adevarata povestea atunci nu-ti doresc decat sa fii fericit si nu-i asculta pe ceilalti. Pune-te pe tine pe primul loc. Pe tine si fericirea ta. Daca esti fericit asta e cel mai important.

| Jesss a răspuns:

Doamne ce prosti au mai raspuns aici, sunt doar 2 oameni cu raspunsuri normale, sunteti tampiti? Nu puteti accepta un om cu alte preferinte sexuale daca sunt diferite de-ale voastre? Nu va mai bateti joc de el, nici macar nu a intrebat daca e insarcinat, popor de tampiti, de-asta suntem asa de varza, ca avem modele precum Mihai Bendeac si Daniela Crudu si prosti care ii urmeaza. Eu nu sunt cunoscatoare a acestui subiect dar daca tu nu ai penetrat nimic banuiesc ca esti inca virgin, spui ca doar celalalt tip a intrat in tine, nu? Din ce am mai citit am inteles ca un baiat este virgin pana in momentul in care penetreaza vaginul sau in cazul vostru alte parti. Sper ca sunt bine informata si nu-ti face griji in legatura cu ce spun handicapatii.

| Roo a răspuns:

Troll!

| Beiibby a răspuns:

Io una nu inteleg care pe care s`a dezvirginat laughing sorry

| Beiibby a răspuns:

La intrebarea ta cred ca nu iti poate raspunde decat unul de al tau.
Pot sa-ti pun si eu o intrebare?

| Beiibby a răspuns:

Ce nu inteleg e : De ce mama naibii preferi tu baietiii? Mai ales la frumoasa varsta de 16 ani laughingNu cred ca arati asa rau incat sa nu existe "una" si pentru tine laughing Imi poate explica si mie cineva?

| anonim_4396 explică (pentru Beiibby):

Prefer baietii deoarece inca de pe la 10 ani am simtit o atractie neconoscuta oentru baieti, acum am gasit pe cineva cu care sa pot sa imi petrec viata, dar inainte cand vedeam un frumusel pe strada intorceam capul si peste vreo 2 zile ii stiam numarul de telefon doar ca in cel mai bun caz era doar bisexual

| Beiibby a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda ce pot sa zic.chiar daca nu o sa va pot intelege niciodata, e viata ta si faci absolut ce vrei! Dar eu cred ca aveti o viata foarte complicata happy

| Beiibby a răspuns:

Nu inteleg de ce preferi baietii? Mai ales la varsta asta? :*

| nBlade a răspuns:

Tu de unde ai mai aparut?!?! Du-te inapoi pe nava mama. Ti-a bagat-o esti GAY. Esti un dereglat. Stie tatal tau ce faci? Daca taceai filozof erai. Ai ajuns sa fi f...t caCAInii.Scuzati cAcofonia

| giulia890 a răspuns:

Eu zic sa te duci repede la farmacie si sa-si iei un test de sarcina...si zii lui Tudor sa-si puna un prezervativ...ti-o baga pe unde te c*ci, e plin de bacterii pe'acolo, si nu ati vrea sa se trezeasca cu cine stie ce boala! Bafta big grin

| cristiiiiiii a răspuns:

Sa va iau neamu in pla de retardati ce mortii tai te atrage ma mai mult la un alt jegos ca tine decat la o femeie?

| GusWaters a răspuns:

Ba,homalau nenorocit,vezi ce patesti daca asculti Gaga ca idiotu',si nu stii sa te controlezi? Ehei, ce-ai s-o tot iei in lorgean in anii viitori, o sa ti se faca curu' cat o para! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunteti atat de sexy cand va certati laughing

| Heather2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Obsedatule sexual! eu cred ca sunt foarte gay, avand in vedere ca de cand eram la gradinita muream dupa baieti...doar ca sunt fata asa ca nu se punelaughing bah exista atatea fete frumoase, nu te face de ca*at f*tandu-te cu alti baieti.sunt curioasa ce zic parintii tai despre "pasiunea" asta a tathinking

| 8SlimShady a răspuns:

Cum sa iti explic eu tie... se considera act sexual si daca i-o sugi.

| MFShui a răspuns:

Deci: din 38 de raspunsuri, doar unul a fost clar si concesi si a fost un RASPUNS bun si corect pentru intrebare. Ghiciti care?

| andremar a răspuns:

Sal. adauga id: lion. leo90... vreau sa vb cu tinebig grin

| bluevibes a răspuns:

Absolut genial! De unde le scoateti ma? laughing laughing laughing

| Mihai235 a răspuns:

Esti gay si nu se considera act sexual