| IngerG a întrebat:

Am o intrebare dar nu stiu daca o sa ma intelegeti. Daca o fata face sex i se schimba ciclul menstrual? Adica daca cand vine?
Mai bine spuneti-mi ce lucruri sufera organismul unei fete dupa o partida de sex

2 răspunsuri:
| nely19 a răspuns:

Organismul tau nu va avea de suferit! Iar fizic nu se va observa absolut nici o schimbare.Menstruatia iti va veni regulat, asta in caz ca asa a fost in inainte de inceperea vietii sexuale, baftawinking:*

| relian a răspuns:

Dupa o partida de sex cred ca ceva se va schimba.Ori o sa vrei mai mult ori te multumesti doar cu atat, depinde de organismul fiecaruia.Deci schimbari exista, o sa iti placa din ce in ce mai mult si vei descoperi ce inseamna sex sentimente etc.Ai intrebat ce lucruri sufera nu ai specificat de natura fizica.Dai inainte si o sa descoperi tu singura multe chestii.O sa descoperi si dupa 30 de ani asa ca astepta sa iti explice cineva ceva.E mai fumos sa descoperi tu singura schimbarile fara sa le stii.