| mardeamor a întrebat:

eu imi doresc un copil impreuna cu iubitul meu.insa nu stiu ce sa mai cred.luna asta de 3 ori si-a dat drumu in mine in zile diferite.acum astept sa imi vina insa trebuia sa ma doara sanii inainte sa imi vina pentru ca asa eram inainte si burta.luna trecuta mi-a venit pe 21 iunie.acum suntem in 21 iulie si vad ca inca nu mi-a sosit.niciodata nu am avut ciclu regulat dar am observat ca mai mereu mi-a venit la 25 de zile acum poate sa mai intarzie sau pot fii gravida? inca nu fac test mai stau putin poate poate vinehappysi apropo. observ ca am foarte multa secretie foarte abundenta si imi vine sa fac pipi intr-una.asta de la ce poate fii? astept raspunsuri mersi mult

5 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Urinatul des este semn de sarcina! Celelalte simptome de sarcina apar mai tarziu, odata cu avansarea sarcinii, dar nu este obligatoriu sa si apara! Oricum poti sa mai astepti o saptamana de azi inainte si apoi sa iti faci testul! happy Sa fiti fericiti!

| Papusik a răspuns:

Urinatul des este un semn de sarcina love struck.
Felicitari, se pare ca veti avea un bebelus love struck.

| oCiudata a răspuns:

Buna,urinatul des este un semn de sarcina si in general cand esti gravida vine prima si a doua luna(nu neaparat). Insa si secretia care vine in abundenta este un semn de sarcina.Eu zic sa mai astepti vreo 7-8 zile de acum incolo si sa-ti faci testul. Sper ca te-am ajutat.Sa ai o scumpete de copil!

| noi3 a răspuns:

Se pare ca cineva o sa aiba un bebe happy

| TeddyBear a răspuns:

Scuze ca te intreb...
cati ani ai tu de vrei copil?laughing