| ghineanamaria a întrebat:

Imi place de un baiat.
El nu a prea vb cu mine dar le-a spus la 2 colege din clasa de la mine ca sunt frumoasa si ca ii place rau de mine.

De altfel cand ma vede se uita mereu dupa mine si eu nu stiu ce sa mai cred.Nu cred ca vrea sa iti bata joc de mine mai ales ca celelalte fete au spus ca este foarte cuminte. Oare e timid?

Ce parere aveti?

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

In mod sigur e timid si,mai ales,in fata ta!
Asa ca,daca si tie iti place,ai putea sa-l incurajezi,priveste-l,zambeste-i, da-i ocazia sa se apropie de tine.
Arata-i ca-l simpatizezi si tu, poate mai prinde curaj si ti se adreseaza in mod direct!
Bafta!