| anonim_4396 a întrebat:

Buna!:d
Este un baiat in clasa cu mine, care zambeste la mine de fiecare data cand ma intalnesc cu el fata in fata. Glumeste cu mine, este politicos dar este mai timid fata de mine decat de celelalte fete. Nu stiu ce sa cred :d. Oare ma place?

Si cum iti dai seama cand un baiat te place?

Răspuns Câştigător
| kesha:D a răspuns:

Pai```daca zici ca numai cu tine este timid sh cu celelalte fete nu at ar putea insemna ca te place.incearca sa te imprietenesticu el, vb pe mess``fi o amika de incredere sh dupa aia iti vei da seama mai bine daca te place sau nuwinking

1 răspuns:
| benetton a răspuns:

Da, sunt mari sansehappydaca te pui in locul lui, nu crezi ca aproape la fel te-ai comporta si u? eu asa cred.happybafta! Cum a scris si mai sus, vb cu el!