| scumpika01 a întrebat:

Am o intrebare majoritatea baietilor prefera fetele cu par cret?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu inteleg de ce multa lume( in special fete) pune multe intrebari de acest gen in ultimul timp : "Baietii preferea blondele/brunetele/fetele cu parul cret/fetele cu parul drept etc? ".
Trebuie sa intelegi ca... nici nu stiu cum sa iti explic. Nu pot sa zic ca aspectul fizic nu conteaza, dar nu este nici un lucru foarte important.
Aspectul fizic este primul lucru care este observat de baieti. Totusi, el nu trebuie sa fie excentric sau sa arati traznet ca sa ii atragi atenti. Sunt de ajuns niste ochiade si totul e rezolvatwinking.
Unde voiam sa ajung?! Ceea ce vreau sa evidentiez este ca un baiat adevarat care are cei 7 ani de acasa, dupa ce cunoaste o fata, ar trebui sa o considere nu dupa aspect, ci dupa comportament si modul de a fi.
In concluzie, nu trebuie sa fi neaparat creata sa atragi privirile baietilor.

Sper ca te-am ajutat. O zi buna! happy

11 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Eu nu am preferinte la par, vreau sa fie doar frumusica, nu neaparat frumoasa foc, sa arate binisor ca forme, nu cine stie ce si sa fie cu bun simt si de treaba.
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| harciog a răspuns:

Categoric ca trebuie sa fie cret la mingeak.

Răspuns utilizator avertizat
| nextlevel999 a răspuns:

Nu

| Gabryel998 a răspuns:

Neah,imi place parul normal

| RapperuL_7603 a răspuns:

Conteaza si personalitatea daca este draguta,'buna' si OK e bine happy, fundita? puppy dog eyes

| Zendayya a răspuns:

Conteaza personalitatea, iar felul in care arati deoarece ei cauta pe cineva cu care sa-si perteaca "restul vietii" nu cauta un fotomodel!

| fanepop a răspuns:

Cel putin mie imi place parul cret big grin

| vladuskhy747 a răspuns:

Nu

| Pufosila a răspuns:

Da ai dreptate si eu sunt creata si toti se uita dupa mine

Răspuns utilizator avertizat