| Scama_6413 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti...Baieti, voua va place atunci cand o fata face anumite lucruri nebunesti pentru a va impresiona? de exemplu :
-sa inceapa sa injure in preajma voastra
-sa se laude cu cati baieti a stat ea, ca sa ii faca gelosistraight faceI don't want to see
. etc. Mercii :*happy

Răspuns Câştigător
| RoxiiSiAtat a răspuns:

Nu cred ca baietii sunt impresionati atunci cand o fata injura.
Si asta cu " sa se laude cu cati baieti a stat ea " nu e o lauda.Demonstreaza ca e o fata usoara si baietilor nu le place ca tu sa le vorbesti despre fostii. Si oricum, de ce sa-i faci gelosi? O faci pe pielea ta.Mai bine nu te joci ca s`ar putea sa `l pierzi.Si daca e ceva care te deranjeaza ar trebui sa-i spui in fata.
Scuze dar n`am putut sa nu ma bag big grin

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| consiliera a răspuns:

Nu prea...

| VacutzaRoscata a răspuns:

Trebuie sa fi extrem de imatura sa faci chestii din astea

| SexyCioco a răspuns:

Nu prea iti spune u din experientza rolling on the floorlaughing

Am gustat-o pe propria piele si nu merge...

| StopTheWar a răspuns:

Nu, Doamne Fereste. Fetele care injura sunt cele mai scarboase fete din de la baie, motiv pentru care a venit un instalator sa repare. Bula, curios din filume. Faza cu laudatul cu cati baietii a stat ea, o aduce la un status de(nu pot sa zic cuvantul pentru. ca sunt si copii mai mici pe aici.intelegeti voi). >.

| passenger a răspuns:

Sunt fata, dar cred ca le cam place rolling on the floor

| FunnyCreations a răspuns:

In primul rand depinde cum abordezi tu situatia pentru ca daca si el face asemenea chestii ai avea sanse...
dar cel mai bine la o fata este sa fie romantica, putin seducatoare, dar asta apartine din nou de caracterul tintei tale... nu stiu ce sa spun... depinde is de anturaju care il ai tu si dupa avataru tau ma gandesc ca asa e pe acolo. oricum incearca sa te apropii de el intr-un mod diferit atunci o sa ii atragi atentia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu mi-ar place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite care este treaba eu nu sunt baiat,dar nu ma pot sa ma abtin la o intrebare pusa asa de binehappy sorry ca iti raspund, dar ceea ce ai descris u in acele randuri mie mi se pare niste fete foarte proaste care nu stiu sa judece si sincer sunt foarte extravagante, pentru ca daca ziceam vulgare nu se potriveste.
deci u iti dai seama daca o fata exagereaza cu injuraturile prea mult nu o duce capul prea mult si daca se lauda cu chestia cu cati baieti a fost asta mi se pare de cea mai proasta ideea sa zici cu cati baieti ai fost sau ce ati facut in pat.
uite sa iti zic o intamplare de acum un an inainte sa termin liceul timp de 5 ani unele colege tot timpul isi povesteau pervesiunile pe care le faceau cu iubiti, cu amanti.cu etc. vreau sa iti zic ca eu cum am fost crescuta sa vb despre orice,dar nu despre chestiile astea crede-ma ca imi venea sa vomit, de fapt eram acolo cu corpul si cu mintea in alta parte pentru ca mi se par chestiile astea "horror".pe voi va incanta sau nu chestiile astea, dar astea sunt niste fete de ultima spetabig grinasta este alegerea ta cum iti place o fata.si alegerea fiecaruiahappy