| iiBeiibiiy a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti... Ce va place voua sa va faca fetele? (Sa va mangaie, sa va sarute, sa va imbratiseze etc)

Răspuns Câştigător
| frikk a răspuns:

Sa va mangaie, sa va sarute, sa va imbratiseze etc. ATENTIE sa nu EXAGEREZI, devine enervant / sufocant.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat timp cat ma lasa impace si nu se da la mine aia imi place la ele.

| vladmR a răspuns:

Sa ma mangaie.
Mai era o intrebare pe aici de genul asta.
Nu pune "etc" ca ma duce cu gandul la altceva big grin big grin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mie imi place ca fetele sa imi faca... de mancare.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru suntserios):

Fetele nu sunt sclave.

| suntserios a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Sclav inseamna pentru tine sa faci de mancare?

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru suntserios):

cool eu nu stiu sa fac nimic.deci cand ma voi casatori trebuie sa-mi gasesc unu care sa faca detoate:*

| Cosminel1192 a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Eşti cam proastă.

| SentimentalConsil a răspuns:

Daar tie ce-ti place sa-i faci unui baiat? ia zibatting eyelashes tongue

| iiBeiibiiy explică (pentru SentimentalConsil):

Eeeee... multee... smug smug Dar mi.e teama sa nu.i placa lui worried

| D3X73R a răspuns:

Hm...mie unu imi place sa-si arate afectiunea care mni-o poarta...si orce gest tandru este bine venit.(Asta este doar parerea mea)

| vRaz a răspuns:

Mie unul mi-ar place ca o fata... sa ma iubeasca. Mie mi-ar fi de ajuns, pentru ca restul vin de la sine!

| AtAkUs a răspuns:

Toate si sa mangaie si sa sarute si sa inbratiseze

| Rts123123 a răspuns:

Personal? Sa am imbratiseze in egenral dra daca am stari mai,, naspa'' sa ma lase in pace cam nevoie de spatiul meu...

| FrumosSiDulce a răspuns:

Sane suga ***