| IuliaWosster a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti... care chiar ma intereseaza
Deci daca te saruti, pipai etc cu un baiat si el vrea sa se culce cu tine si tu vrei dar la un momendat iti dai seama ca e prea devreme si opresti totul. Cum se simte el? Adica. este excitat si de o data "pa sex." la noi fetele e mai usor. dar la voi? ce credeti despre fata in momentul ala?

16 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Off, Iulia, Iulia... waiting laughing

| rutanklan a răspuns:

Probabil o sa isi caute alta tongue

| Anonimusxxxxx a răspuns (pentru rutanklan):

Imi place poza ta:X:X:X:X

| December a răspuns:

Pai in mod normal baiatul ar trebui sa fie intelegator. Sigur ca nu e deloc placut sa-l "incalzesti" bine si pe urma brusc sa te opresti. Nimanui nu cred ca iar place "senzatia". Dar daca baiatul e mai intelegator ar trebui sa nu se supere pe tine si sa te inteleaga in principiu.

Răspuns utilizator avertizat
| Nelamuritul a răspuns:

Pai cred ca se simnte un pic nasol dupa ce ai scpus ca faci sex si dupa te-ai razgandir poate se simte un pic jenat.

| XyYx a răspuns:

Hmm. daca te incingi si tu destul de tare sigur nu o sa mai vrei sa te opresti!

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Daca acel baiat iubeste fata..nu se va supara absolut delochappy

| KRIIIX a răspuns:

Ne doare, in adevaratul sens al cuvantului! Ai grija sa nu dai de baiatul care nu-ti va rezista laughing!

| musculo a răspuns:

Pa sex?!? ...ai grja sa nu iti vina inapoi

| Or1Ginal a răspuns:

Paii. naspha rau ca ti se scoala si e ca si cum te-ai masturba doar ca atunci vine maicata fratitu in camera happy si nu mai poti si esti in calduri pana mori... si te duci in baie si faci laughing) asa o sa faca si iel.

| vieriueduard00 a răspuns:

Scz nu prea inteleg intrebare,, ti.as raspunde dar nu stiu ce sad

| OvidiuCR7 a răspuns:

Depinde de firea baiatului...eu de exemplu nu m-as simti naspa... unei fete ii trebuie timp sa se gandeasca la asta asa ca as intelege-o si as fii rabdator. tu il cumosti cel mai bine si ar trebui sa iti dai seama, poate sa si vorbesti cu el si astfel veti gasi un moment potrivit pentru acest pas in relatia vostra. big grin

| facepalmro a răspuns:

Intelege pentru inceput ca noi baietii doar asta urmarim pana la vreo 30 de ani cand ne vrem "sufletul pereche".Am patit-o si eu odata exact ca in exemplul tau si m-am simtit cam naspa adica nu era ea pregatita insa vreo saptamana doar la asta m-am gandit...crezand ca a fost vina mea si ca am facut ceva ce nu trebuia.Depinde acum si de caracter si de cat de bine va intelegeti