| Anablondyi a întrebat:

AM o intrebare pentru fete >:" cand va vine stopul, in primul rand va curge sange. dar acel sange nu e orice sange. e un fel de amestec pentru ca miroase ingrozitorr sigh ce se afla in ciclu unei fete.adica in sangele ala de miroase asa urat?

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Spuneţi idioţenii!
În primul rând, se numeşte lichid menstrual şi nu ciclu.
În al doilea rând, lichidul miroase urât dacă ai o anumită problemă, iar asta necesită control la medicul ginecolog.
În al treilea rând, dacă persoana care a pus întrebarea ar şti că nu are o igienă ireproşabilă, nu ar mai fi pus această întrebare; oricine ştie că dacă nu se îngrijeşte miroase urât.
Lăsaţi ironiile de prost-gust, pentru că suntem aici ca să ajutăm pe cineva, nu să ne batem joc!
O seară plăcută!

pa, pa.

| Nextone a răspuns:

Sange cu anumite scurgeri vaginale si mirosul difera de la fata la fata si depinde de multe aspecte, trebuie sa te speli in zona intima mai des cand esti la menstruatie. pentru a elimina mirosul.

| nuta a răspuns:

Nu elimina nimic vechi din organism sau orice alte prostii
e sange si prinde acel miros datorita faptului ca face contact cu aerul
la aer sangele prinde acel miros

| Deeviiil a răspuns:

Pai nu fiecare ciclu sau mai bine zis menstruatie miroase cum zici tu "ingrozitor"laughing. Depinde de fiecare fatahappy Sangele ala care curge ii pur si simplu sangelaughing nu am cum sa explicthinking
"Menstruatia este formata din sange, elemente musculare, cheaguri de sange, care rezulta din eliminarea mucoasei uterine care apare in absenta fecundarii ovulului. In cazul in care ovulul este fecundat ca urmare a intalnirii cu un spermotozoid si are loc nidatia in peretele uterin, femeia este gravida si menstruatia nu mai pare. " cam asta inseamnathinking
Si daca miroase atat de naspa precum zici se poate ca ea sa aiba ceva probleme sa fie racita sau alte cauzethinking
happySper sa iti fii fost de folos:*

| Zazu a răspuns:

Tipule, amicele tale nu se spala.Cauta.ti alta gasca! Issabella, fi in cazul tau se scrie cu doi de ii, Fii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maithinking din cate am auzit si eu...nici nu stiu exact sa explic, eliminam substantele vechi, de care organismul nu mai are nevoie...altceva nu prea stiuthinking

Răspuns utilizator avertizat
| Issabella a răspuns:

Da ce ai facut? Ai mirosit tamponul unei fete? Fi serios...