| Eumada a întrebat:

SAL... Am si eu o intrebare. e normal ca si dupa ce mi-a venit ciclu menstrual sa am aceea scurgere vaginala?happy Nu miroase urat dar imi curge destul de des...straight face Dau funda. fara jigniri si altele va rog happy :*!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ygorr38 a răspuns:

Este ceva normal sa iti curga acea secretie.Acea secretie are rolul de curatare al vaginului dupa perioada de ciclu.

Iti spun asta ca si sotia mea s-a confruntat cu aceeasi problema si aceeasi teamahappy
Si bineinteles ca a apelat la un ginecolog care a spus exact ce am spus eu mai sus.