| benga94 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete mai mult!De ce iubita mea cand facem dragoste nu face nimic adica sta k si cum n-ar vorbii,am mai avut alte fete mai facea un ah un au stiti voi...,dar ea nimic,i-am facut si oral si tot nimic ma gandeam daca cand facem dragoste nu face nimic poate face la oral dar nici atunci se vede ca ai place dar nu suspina si ea nimic alte fete se urca pe pereti,penisul nu e chiar mic zic eu 13cmlungimea si 12 grosimea!Astept pareri!

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu ea trebuie sa discuti,nu cu noi.
Cel mai probabil,se simte extrem de inhibata cu tine si nu indrazneste sa se exteriorizeze.
Va trebui s-o ajuti sa capete mai multa incredere in tine si in persoana ei si,poate,atunci sa inceapa sa se manifeste in vreun fel.
Ajut-o sa se simta cat mai relaxata,si nu ma refer fizic ci mental,totul e in creier,centrii nervosi,emotii,"da"-ul si "nu"-ul din timpul sexului sau din orice alta clipa!
Posibil sa nu fie familiarizata cu multe din lucrurile care i se intampla acum si sa nu poata depasi bariera morala din mintea ei.
Vorbeste-i,explica-i,fii apropiat si n-o speria cu pretentii de manifestari nebunesti,doar roag-o sa faca in asa fel incat sa te ajute sa intelegi daca ii place sau nu,va gasi atata generozitate mentala si sufleteasca,incat sa iti ofere indiciile cerute.
Dar,ia-o incet, n-o grabi, o sperii!

| cosmin333 a răspuns:

Eu cred ca ii este rusine pentru ca daca nu ar fi satisfacuta s-ar da lovita si nu ar vrea so mai faceti ori te-ar schimba imediat.

| GhostStar a răspuns:

Stai sa inteleg 13 cm lungime si 12 grosime? E patrat sau?

| benga94 explică (pentru GhostStar):

12cm grosime (diametru)rulezi metru pe ea si vezi cat are asa se masoara grosimea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe langa celelalte raspunsuri de aici e posibil ca tipa sa fie pur si simplu frigida. Sa nu simta nici o placere cand face sex.happy

| SelenaAdina a răspuns:

Are dreptate Greece. Vorbeste cu ea.
Sunt multe motivele. Ori nu o satisfaci destul de mult ca sa geama, ori are retineri cand face dragoste cu tine, poate nu ii place sa o faca, sau nu ii palce de tine sau sa o faca cu tine.

| SelenaAdina a răspuns:

Acum nu stiu ce varsta ai dar la 18 ani ar trebui sa o ai intre 17 si 19 cm.

| crStyle a răspuns:

Daca esti nascut in 94 si ai 17 ani si ai penisul de 13 cm lungime, e un dezavantaj, eu am 17 ani si-l am de 18, oricum, problema ta e alta, fata nu suspina deoarece ori ii e rusine, ori nu are chef, ori simte ca nu esti barbatul potrivit, dar inainte sa intertii relatii intime cu ea, incearca si tu s-o exciti, s-o pipai s-o musti de buza, sa stie fata ce vrei, cand va dezbracati s-o pipai usor pe vagin si pe tate devil Ca asa se excita. Mersi, funda?

| amour a răspuns:

Ori il ai prea mic pentru ea, si nu simte nimic. ori ii este rusine sa faca ''sunete'' d'astea!