| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru fetele care ies cu golani. Ce va face să credeți că băieții aștia vor deveni mai buni? Ci nu mai răi? așa cu au demonstat deja.

2 răspunsuri:
| AlexandraTecsan13 a răspuns:

Unora dintre fete le place că fac pe grozavii, se laudă mult sau au un fizic plăcut băieții respectivi( în cărți, filme frumusețea este asemuită și cu bunătatea, sau alte calități ). Eu personal, am vorbit cu astfel de băieți doar fiindcă s-au prefăcut la început că sunt cuminți și pe urmă si-au dat arama pe față. Prefăcuții nu pot să se abțină mult de la comportamentul lor real. Am dat de astfel de băieți din întâmplare, ca să aflu mai târziu că nu sunt normali din punct de vedere comportamental și nici buni să faci o familie cu ei. Ei se dau mari cu orice altceva în afară de caracter ( mașini, muschi) fiindcă le lipsește caracterul. Mulți care nu își permit mașini scumpe sau alte luxuri, cuceresc fete cu vrăjeala.

| LocotenentBarbu a răspuns:

Si golanii beau ceai.