| AndreeaZM a întrebat:

Este adevarat ca baietii golani sunt mai atrasi de fetele cuminti?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Extremele se atrag,dar nu e o regula.
Uneori,obositi de "golaneala" isi cauta o fata cuminte, ca sa se
linisteasca si ei.
Altfel, multumiti de mediul lor, n-au nici o curiozitate, daca nu le e atrasa atentia cu adevarat!

| madyddd a răspuns:

Gusturile nu se discuta.

| VadTot a răspuns:

Stii tu ceva dar e cu totul invers. Fetele cuminti de regula sunt atrasi de baietii mai golanasilaughing

| BiuL a răspuns:

Asa se spune, dar nu e o regula general valabila.

| RAY a răspuns:

Prin ce se remarca acesti baieti golani? ca beau, fumeaza, consuma droguri, fura, omoara ce fac ei asa special nu inteleg

| neutrino a răspuns:

Cui nu-i place de o fata cu adevarat cuminte? Exista si in reciproca un dram de adevar (deseori chiar mai mult), la care tu ar trebui sa stii sa raspunzi, si cu siguranta ca baietii sunt curiosi sa auda parea aceasta de la o fata.

| gingergirl1 a răspuns:

Asa se zice happy
Dar depinde, eu niciodata nu am vazut un golan din'acela de cartier, ingamfat sa fie cu o fata cuminte...
Se zice ca si fetele cuminti sunt atrase de golani dar asta nu e valabil in cazul meu laughing Prefer baietii la locul lor

| Madayna a răspuns:

Asa se zice dar nu e o regula generala.

| Zabbyel a răspuns:

1 golan adevarat mereu va fi atras de frumusetea ei happy nu conteaza ca-i cuminte/obraznica/bleaga/desteaptahappy etc

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Nu, majoritatea O.G. (original gangster) pe care ii cunosc care chiar traiesc din furt, droguri, lupte ilegale si intre oameni si intre caini nici nu te baga in seama se uita la curve care nu au posibilitatea de ai reclama la politie... Poate tu te referi la o pasarica gen swag care este furat pe toate partile de og si este un mascarici, acela da

| unknøwn a răspuns:

Da.
Pentru că pe o fată "cuminte" o vrăjeşti un pic la început şi e a ta... nu mai trebuie să-i demonstrezi că-i meriţi atenţia constant. E mai simplu. Chiar dacă te plictiseşti repede.

Depinde ce înseamnă fată "cuminte".
Din asta pot să deduc reprimată sexual, cu identitatea ştirbită de societate, o femeie SLABĂ.

Bărbaţii sunt atraşi de fetele care au o identitate a lor. Care nu joacă jocurile societăţii: "Nu mă *** să nu par curvă, chiar dacă vreau *** maxim acum. "

Doar oamenii idioţi cataloghează fetele în cuminţi şi curve.
Pare-se că o dai în extreme. Şi atunci excludem ambele variante de răspuns şi o alegem pe a 3-a. Femeile cu identitate proprie.

| Byby_Eu_1998 a răspuns:

Asa se zice in ziua de astazi dar nu e ceva care poate fi adevarat sau falswinking

| Mardare_Marina_1999 a răspuns:

Se pare ca daaa...