| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru "vanatorii de funde": de exemplu, vedeti o intrebare relativ interesanta, dati un click si cand vedeti ca funda e data nu mai raspundeti, chiar daca raspunsul vostru ar fi fost folositor? Mi se pare ceva pentru cei "mai putin inteligenti"dupa cum au scris administratorii site-ului...Intrebarea este: Ce credeti despre acesti >>utilizatori? Motivati, va rog! Mersii`!:X {scuzati categoria}

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Ce părere am? Acei utilizatori răspund pentru acea fundă, nu pentru a ajuta pe cineva. Baftă!

pa, pa.

| anaid a răspuns:

Funda asta mi se pare o porcarie sincer.adica cu ce ma incalzeste pe mine ca am 100 de funde sau 2...eu nu ma uit niciodata daca s`a dat sau nu funda... mi se pare aiurea a stii pot sa il ajut pe omul asta dar daca a dat funda gata.nu ma mai complic sa scriu.este ca si cum site`ul asta ar fi un joc in care scopul este colectarea a cat mai multe funde.sa fim seriosi.
Am raspuns acum ceva timp la o intrebare destul de interesanta in care ma regaseam(desi funda era "luata" am raspunslaughing )si se pare ca aspunsul meu a fost util iar persoana care a postat intrebarea mi-a spus ca daca nu ar fi dat funda o primeam eu ca o meritam...mult mai mult au contat pentru mine aceste vorbe spuse de acea persoana decat o funda in plus la "colectie". Chair am fost fericita ca am putut ajuta pe cineva fara sa tept ceva in schimbhappy

| amanda33 a răspuns:

Sa stii ca uneori cele mai cretine raspunsuri primesc funda. si majoritatea userilor continua sa scrie un raspuns cat de cat mai normal.
acesti utilizatori vanatori spera sa devina experti TPU doar asa de pamplezir sa se dea mari...

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Pai.vezi tu.asa sunt uniithinking eu unul, chiar nu ma numar printre ei.straight face
TPU - este o comunitate pentru. a ne ajuta intre noi " toti pentru unu".
Deci, pentru. mine chiar nu conteaza daca un anumit utilizator are funda.sau nu.Eu tot raspund.hee hee. Poate ca raspunsul meu este mai bun thinking Asta e parerea mea.happy

| alexgogo a răspuns:

Salut!

Eu raspund la intrebari fara sa-mi pese daca primesc funda... important e sa dau un raspuns corect, folositor pentru comunitate.

| Shery a răspuns:

Daca intrebarea e relativ noua, raspund, normal, chiar daca s-a dat funda. Doar tot gratis e si raspunsul ala pentru care primesc funda, ca nu ma plateste nimeni pe nr de funde si nici nu pot sa le vand la kg. Insa daca vad deja ca s-a raspuns suficient la intrebare si ca e mai veche pe site, consider ca resp persoana a gasit deja rasp pe care il cauta si nu mai raspund.

| CatMeadow a răspuns:

Is cu tine sis! bv! esti tare! huuuuuu! huuu! vanatorii! huuu!

| CrazySunshine a răspuns:

Ehh eu nu fac asa dac vad ce e funda raspund totusi cu ceva folositor chiar daca imi da sau nu vot pentru ca asa pot ajuta cu inca un pic o persoana iar cei "Mai putin inteligenti" raspund si ei cum pot si cum cred sa fie mai bine caci si ei ajuta cu eva si si ei mai primesc fundite. E bine sa ajuti pe cineva nu pentru funda doar sa ajuti sa faci o fapta buna sau cum as putea spune.big grin

| FitsuicaDeHartieSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Buna!

Recunosc ca, oarecum, o parte din raspunsul meu e pentru funda.Eu raspund, daca pot, daca e de mai putin de o saptamana, caci daca e veche nu pot ajuta prea mult.Acest site se numeste Toti Pentru unu, TPU, nu Toti Pentru Funda. big grin

Funda? Just kidding laughing