| FreeStyle_6834 a întrebat:

Bai de ce cind dati raspuns la o intrebare cereti funda? Poate peroanei respective nu-i place raspunsul vostru, daca ii va placea v-o da si asa, daca raspundeti doar pentru funde la intrebarile de pe TPU duceti-va dracului de pe site-ul asta!

Răspuns Câştigător
| ..somebody.. a răspuns:

Mi se pare foarte corect ce zici tu.ma enerveaza cei care cer funda. mai ales dupa un raspuns stupin. si chiar daca e bun raspunsul nu trebuie sa raspunzi numai pentru funda.se presupune ca vrem sa ne ajutam frate. dar ce sa mai zic...noi romanii

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Bravo omule! Fii rau! Dar tot n-o sa inteleaga! Este calvarul acestui site! Cersetorii!

| maryana5 a răspuns:

Eu nu cer.Nu zic ca dau.

TPU nu mai e ce a fost.Acum e un dex online, un site de fa-ti temele online sau matrimoniale.ro s. a.

Ei cred ca TPU exista numai pentru. acel top sau expert TPU. Eih bine s-a uitat in mare parte de ce s-a infiintat TPU.
S-a infiintat cu scopul de a ajuta oamenii, de a-i inveseli cu raspunsuri si a-i face sa-si impartaseasca cunostiintele celor care au nevoie de ajutor.
Hmm cred ca tpuistii' de acum banuiesc ca daca adauga "dau funda" ii vor face pe ceilalti sa se grabeasca cu raspunsul si chiar vor raspunde cu dita' mai "ajutorul".
Probabil si ei sunt fortati sa scrie asta deoarece raspunsurile nu sunt toate folositoare straight face
Eu voi continua sa ii ajut pe toti.Nu doar pe fundisti' straight face hah! le-am gasit si un nume big grin laughing

xoxo, mary peace sign

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Ha ha! Văd că ești foarte furios pe cerșetorii de pe site. Problema cerșitului de fundițe s-a discutat mult pe site. Chiar și eu am pus o întrebare legată de problema asta! Sunt destul de mulți utilizatori pe TPU pentru care o fundă e mai importantă decât faptul că ai ajutat pe cineva. Răspund cu gândul la fundițe, dau răspunsuri monosilabice și nefolositoare, iar la sfârșit trântesc acel cuvânt magic: „fundiță" Cei care stau pe site pentru chestiile alea portocalii ar trebui să plece de aici! Nu au înțeles scopul site-ului și sunt în plus! De acord cu tine. Sunt foarte lacomi și superficiali. Citez din @Buburuza, care a spus foarte bine: „ar trebui să ne numim TPF (toți pentru fundițe)". Îmi vine să mă dau cu capul de pereți când văd:
„fundă, îmi dai fundă, te rog, nu am decât una" E normal să te bucuri când iei fundiță și să știi că ai fost cel mai folositor user la o întrebare, dar nu trebuie să faci din asta un scop pentru care răspunzi pe TPU. Jalnic!

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Exact si mie multi primesc funda merit o funda fix de ciuda nu le dau la eihappydaca-mi plac mai multe raspunsuri ma uit la fiecare cate funde are si cel care are mai putine ii dau happy

| FIR a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza ca majoritatea cer funde(si de obicei cei care nu cer dau si rasp mai bunehee hee...

| Tan4ka a răspuns:

Ce e asta funda?