| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare si va rog foarte mult sa ma ajutati! Eu cu prietena mea avem 3 ani de cand suntem impreuna, dar totusi nu ne-am inceput viata sexuala...desi practicam unele jocuri.in timpul unuia...am ejaculat si am udat-o pe blugi.in zona vaginului.este posibil ca aceasta sa fi ramas insarcinata? mentionez ca i-a intarziat ciclul menstrual cu vreo 5 zile si imi zice ca in ultimul timp se simte ciudat.va rog frumos sa ma ajutati~!

Răspuns Câştigător
| MSLOVELY098 a răspuns:

Nu imi vine sacred ca dupa 3 ani nu v.ati inceput viata sexuala. cred ca aveti intre 12-15 ani maxim laughing) nu are cum sa fii ramas insarcinata stai linistit! ma bucur oricum sa stiu ca mai sunt relatii din astea! bravo

8 răspunsuri:
| Yukari a răspuns:

In cazul in care doar ai udat-o pe blugi nu cred ca este posibil, dar ca sa fiti siguri puteti lua un test de sarcina.
Multa bafta!

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Nu nu stai linistit laughing) si apropo dupa 3 ani mai astepti dupa ea?laughinglaughing halal vine altul si ti-o ia inainterolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor grabeste-te si ulaughing

| Jigsaw a răspuns (pentru aℓℓ3XAnDry):

Ai atitudinea de t/arfa proasta.

| KidutzuLuvv a răspuns:

rolling on the floor lool. nu are cum sa ramana insarcinata rolling on the floor ai udat.o pe blugi totusi rolling eyes daca ejaculai in vagin ramanea dar pe blugi lool nu laughing

| oany a răspuns:

Stai calm.nu se intampla nimic, nu are cum! Altul e motivul pentru care i-a intarziat, poate o dereglare hormonala sau o raceala! Cu siguranta nu e insarcinata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bineinteles ca nu este posibil. Atata timp cat nu ai ejaculat IN EA, nu ai de ce sa iti faci probleme!

| ahileintaiul a răspuns:

Face misto de tine cu intarziatul

| hiperpaul a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floornuuuunuuu