| Tormentor a întrebat:

Am o intrebare, un prieten de al meu m-a intrebat ca daca va avea probleme daca se masturbeaza(laba) daca a facut-o se mai poate opri plzz nici eu nu stiu chestile astea fundita la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| LUuuuci a răspuns:

Laba cum o numim noi masturbarea cum o numesc altii in termeni mai academici e un lucru firesc e apare o data cu pubertatea si te ajuta sa te descoperi sexual, sa-ti descoperi rezistenta la un anumit stimul si sa te elibrezi de hormonii sexuali, singuru lucru care poate sa te afecteze facand asta e excesul pentru ca o data cu eliminarea spermei elimini si substante benefice corpului vitamine si alte substante minerale si sa ejaculezi precoce, adica sa te uzi imediat ca mutu la "pasarica" cum o vezi. Si nu uita "laba " trebuie sa fie un mijloc de a te elibera de hormonii in + nu sa-ti faci din asta un scop lasand sexu pe locul 2!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Toti adolescentii normali se masturbeaza. Important este sa nu faca abuz. Adica sa inceapa la o varsta normala (in jur de 15 ani), sa nu depaseasca 2-3 episoade pe saptamana si sa renunte la asta cand isi incep viata sexuala.

| Daysee a răspuns:

Dmnee' ma ce probleme poate sa aive?rolling on the floor)))
daca ii place se opreste daca nu devine labagistrolling on the floor)laughing)

| WayToManySuckers a răspuns:

Doamne, ce probleme ar putea sa aiba? laughing
Ce intrebare, daca ii place devine dependent.
Daca nu, devine pur si simplu un fost labar laughingrolling on the floorrolling on the floor

De unde scoate-ti intrebarile astea laughing

| Bastet a răspuns:

Nu te mai poti opri niciodata...niciodata...niciodata

| Nov a răspuns:

Labarule nu zici ca esti tu a rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa devii dependent, e ca un drog " laba" asta. O sa intri in sevaraj atunci cand nu o sa faci si o sa tremuri tot, o sa mai vrei, o sa vrei non stop! AI GRIJA! "LABA" provoaca dependenta. xoxo. nc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ziua de azi... laba e ca drogu
faci o data, nu te mai lasi rolling on the floor