| anonim_4396 a întrebat:

..Va rog este urgent! Prima data o prietena foarte buna mi-a cerut sa ma vad cu acest baiat pentru a-l cunoaste mai bine, am acceptat, dar nu i-am dat atentie, peste cateva zile el imi da invitatie de prietenie pe facebook, apoi in chat imi cere mess-ul, apoi pe mess imi cere numarul de telefon toate intr-o zii ba chiar mi-a dat un semn de pupici la nu stiu ce discutie, apoi m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, eu pe moment am raspuns DA! si atunci am fost impreuna dar doar 3 zile pentru ca eu m-am gandit mai bine si mi-am spus ca nici nu cunosc acest baiat si i-am dat papucii, apoi am pastrat legatura, el vorbea foarte frumos cu mine, si eu mi-am dat seama ca ma place, asta se intamplase iarna, apoi m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el iar eu i-am raspuns ca nu, apoi el mi-a spus o sa te intreb in fiecare dimineata pana imi raspunzi da, iar eu faci cum vrei, apoi intr-o zii am iesit cu prietenele mele, si trecea si el pe acolo, el apropiindu-se de mine eu l-am pupat pe obraz (din politete) apoi, in ziua aia am stat putin impreuna, pot sa zic ca m-am indragostit un piculet de el, iar a doua zii dimineata el cand ma intreaba eu i-am raspuns ca da! Apoi noi am fost impreuna 2 zile, dupa care aceeasi poveste, eu am fost suparata si el fiindca m-a cam luat la intrebari i-am dat papucii, dar peste 2 zile el cicalindu-ma ne-am impacat. Au trecut doua saptamani, eram impreuna de doua saptamani si, eu trebuia sa invat mult pentru olimpiada si el m-a suparat un pic, eu stiu el ma iubeste foarte mult, dar eu nu, si nu vreau sa-l fac sa sufere dar totusi m-am despartit de el, apoi el a scris pe status gen ^falsa^ si eu l-am intrebat daca de mine este vorba, iar el a spus asculta melodia asta si vezi daca iti place apoi a iesit de pe mess...Eu am ascultat melodia si era exact asa ce am facut eu cu relatia noastra si cum m-am comportat eu cu el. Oare am facut bine? Cum trebuie sa ma comport? Ce trebuie sa fac? Eu am scris pe status pe mess ^ de ce te indragostesti daca apoi nu mai iubesti? apoi spui adio fara sa gandestibig grin^ Sper sa ma ajutati!Va rog frumos tare de toooot!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Kevser a răspuns:

Draga mea, daca baiatul iti era total indiferent, crede-ma, nu iti mai bateai capul sa afli raspunsuri pe TPU. Eu zic sa-i mai dai o sansa, nu ai nimic de pierdut, esti prea tanara si ai o viata lunga inainte. Baietii vin si pleaca, iar pe la 25 de ani vei rade de chestiile astea. Invatatul sa fie prioritatea numarul 1. Acum vrei sa te distrezi, fa si asta, dar vezi-ti si de scoala. Si in ceea ce priveste baiatul, luni cand mergi la scoala spune-i subtil ca ti-e pofta de-o savarina. Daca face tot posibilul sa te scoata la cofetarie, inseamna ca e un baiat bun.winking Succes