| 354 a întrebat:

Am o intrebare, voi considerati ca daca o persoana care zice ca va iubeste mult si ca vrea sa se insoare cu tine, iti poate zice dupa doua saptamani ca nu mai tine la tine ca totul s-a stins, totusi te-a iubit vreodata? eu am mai pus intrebari dar inca nu gasesc raspunsuri daca cineva zice ca te iubeste, nu poate renunta asa usor la tine cum facea el cu mine, la prima discutie mai aprinsa zicea sa ne despartim, si totusi eram de 3 ani
impreuna, sau odata mi-a trimis un mesaj si mi-a zis ca nu mai putem fi impreuna ceea ce ma mirat foarte mult pentru ca nu ne certasem, motivul despartirii fiind ca el credea ca eu nu o sa vreau sa ma culc cu el, si normal ca nu vroiam deoarece nu a stiu cum sa o ceara a zis asa, daca vrei bine, daca nu ne despartim, eu stiu ca am avut si eu doua greseli in relatia asta dar el era prea de tot, voi considerati ca o asfel de persoana a tinut vreodata la mine? sa nu mai spun ca primul an cand am fost impreuna vorbea cu mine doar ca ii faceam minute, si mi-a zis ca dupa ce a venit la oras a inceput sa tine la mine, ceea ce eu acum sincer nu mai stiu ce sa cred, dati-mi un sfat credeti ca persoana aceasta merita iubirea mea, sau cel putin a tinut la mine?

Răspuns Câştigător
| justmeesb a răspuns:

Buna. Dupa parerea mea el nu te iubeste si s-a folosit de vorbe dulci ca sa te tina aproape. Oricum dupa cele relatate de tine cu faza cu culcatul si cu minutele e clar ce vroia el de la tine, nu merita iubirea ta si tu undeva in inima ta stii asta, lasa-l in pace si sa nu regreti despartirea!