| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare! Vreau sa mi-a pun cu o fata, si vreau sa stiu cat de tare doare cand ti se rupe ata, si cum pot sa fac sa nu ma doara foarte tare!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să o pui? Simplu, sus cu ea pe masă!
Hal de exprimare și te mai gândești și la sex!
www.seximus.ro, citește înainte de a pune în practică.
Pa, pa.

| adelolyta a răspuns:

Buna, pai nu te doare tare dar tosusi te doare putin tongue trebuie sa fi relaxat si sa no bagi ca ghiorge big grin baftahee hee

| Zangetsu a răspuns:

Foloseste lubrifiant si nu se rupe.

| ClassyMG96 a răspuns:

Si as mai vrea sa va intreb mi-ati putea descrie durerea adica sa o asemanati cu ceva?

| Bogdan2195 a răspuns:

Doare foarte tare, iti vine sa mori, nu mai sti ce sa faci de durere....Nu se intampla nimic, e o durere placuta.Bafta

| nOnPubliK a răspuns:

DE placere o sa uite rolling on the floor