| marianmarian0000 a întrebat:

Am o iritație pe penis din cauza prezervativului. Am tot continuat să fac, și roșeață s-a amplificat transformandu-se în o rana. Am dat cu nidoflor, dar ce crema as putea folosi și ar fi mai bună? Există vreun risc de infecție sau ceva? Daca da, cum ar arăta daca ar fi?. Ma cam doare acea zonă, s-a luat pielea sa spun asa

Răspuns Câştigător
| CristiCostin a răspuns:

Gel de galbenele dupa ce Ai spalat cu apa calda si putin sapun si Ai sters cu prosop. Si chiloti curati si las-o-n pace o vreme Pana trece, nu mai da cu ce iti vibe. Daca nu trece intr-o saptamana, te duci La urolog

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi urgent la urolog numai da tu cu creme fara sa iti recomande medicul, nu te mai scarpina ca de aia ai rana sigur aveai mincarimi si te ai scarpinat pana ce ai facut răni.

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Https://foreverliving.ro/aloe-propolis-creme-art0027?rid=400-000-769-127
Incearca aceasta crema, e tare buna antibiotic natural, conține galbenele, muşețel extract pur de aloe vera. Naturală, produs calitate premium
(de aceea si pretul asa un pic măricel). Sanatate!