| Angel977 a întrebat:

Am o mare problema cu o fata. Ea a incercat de mai multe ori sa se imprieteneasca(adica sa creeze o relatie cu mine)cu mine dar eu nu mi-am dat seama si am respins-o fara sa vreau pentru caeram prea timid. Ea stie ca sunt mai timid si a facut ea primul pas, adica m-a abordat ea de catva ori dar eu nu am vorbit deloc cu ea pentru ca eram prea timid si imi era frica sa o abordez.Acum ea s-a suparat pe mine si cred ca ea crede ca eu nu mai tin la ea.Credeti ca mai am vreo sansa sa o mai fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

DAca tinea la tine, asta nu se schimba peste noapte. Ai putea sa incerci sa faci si tu pasi marunti. Nu te musca, nu te omoara. Daca stie ca esti timid, cu atat mai bine. Daca spui ceva gresit te poti scuza dand vinda pe timiditate. Porneste de la intrebari simple, afla ce ii place si ce aveti in comun, apoi cand ai descoperit ceva la ce te pricepi insista pe acea conversatie. Hai ca e usor, fi barbathee hee!

3 răspunsuri:
| Dianka_4924 a răspuns:

Pai, fa tu acum primul pas, nu trebuie sa fii timid, ia-ti inima-n dinti apropiete de ea si lamureshte-i care-i treaba, la sigur va intelege, si spune-i ca o placi si ca vrei sa fiti impreuna, deci, incearca sa depashestitimiditatea, acum e rindul tau sa faci pasul, asta daca nu vrei sa o vezi cu altu'(bafta pOiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma dar trebuie sa lasi rusinea la oparte. si ai toate sansele. daca tot asa continui ia-ti gandul si asteapta alta proasta. care sa te combine ia pe tine nu tu pe iatongue

| trifangeorgiana a răspuns:

Eu sunt fata si iti voi spune parerea mea! ea tine la tine dar prin comportamentul ei de acum te face pe tine sa faci primul pas ea stie cum sa abordeze situatia dupa cum se vd brv ei! vei ramane cu ea totul depinde de tine