| alexutza222 a întrebat:

Am o mare problema. Nu stiu cum sa-i spun sau daca sa-i spun iubitului meu ca mi-am rupt himenul singura. Teoretic sunt virgina, nu am facut niciodata sex, dar cand eram mai mica(si prostuta, nici nu stiam pe vremea aia ce e virginitatea, himenul) ma masturam cu diverse obiecte(stiu, suna naspa). Cu siguranta mi-am rupt himenul am sangerat si acum nu mai simt nicio bariera 'acolo jos'. Este o situatie foarte jenanta, tocmai de aceea va cer ajutorul. Cum ar trebui sa procedez? Sa ii spun despre intamplarea asta sau sa inventez o poveste cu ob-uri sau sa nu ii zic nimic sau sa ii zic nu mai sunt virgina(desi sunt)? Va rog sa lasati glumele proate la o parte.Multumesc anticipat pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Sincer, dacă i-ai spune chestia asta chiar ar trebui să aprecieze sinceritatea. Iar dacă e chiar așa obtuz și nu te crede sau mai rău, îți reproșează ceva, fii sigură că dacă ați fi trecut la fapte și descoperea singur „minunea" ar fi și mai rău.
Așadar sinceritatea nu-ți aduce decât beneficii. Și dacă aș fi eu în locul lui, chiar aș fi incitat de o fată care, deși e virgină, știe să-și provoace singură plăcere. Cel puțin n-ar mai trebui să pierdem vremea cu „lecții" și se va trece direct la chestiile „serioase".
tongue

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ii spui adevarul! Daca are alte motive sa nu te creada, e altceva, si vei decide in consecinta pentru mai departe! Sunt multe care si-l rupa la ciclism, calarie sau aiurea. E un test important.

| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa spui nimic, pentru ca nu trebuie sa te intrebe nimic legat de acest subiect.

| Emilian65 a răspuns:

Daca-l iubesti cu adevarat, spune-i adevarul.

| SkyPilot a răspuns:

Spune-i adevarul. Daca te prinde cu o minciuna este mult mai rau. Si nu astepta pana in ultima clipa, spune-i cu ceva timp inainte.

| Felys a răspuns:

Ce-ti faci atatea probleme, ce el este virgin, e strict problema ta, daca te place asa va ramane langa tine daca nu, e lumea plina de baieti

| Alcyon a răspuns:

Ii spui frumos ca te-ai masturbat si ca ti-ai rupt singura himenul. El crezi ca nu se masturbeaza?

| grab a răspuns:

Deocamdata abordeaza problema soft, cu ob-uri si d-astea. mai tarziu daca veti fi deschisi in aceasta relatie, spune-i si treaba cu masturbarea.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Cel mai nine ar fi sa ai spus adevarul decat sa il minti ar fi mult mai ok asa sa ai spui adevarul