| alex1991 a întrebat:

Am o nedumeriresad. Luna trecuta mi-am facuit o prietena care stiam ca a facut-o cu multi baiati(genu de c***a in adevaratu sens al cuvantului). Ea la 16 ani e cunoscuta in toata zona(o comuna) drept penala si adevaru e ca si-a inceput viata sexuala la o varsta foarte frageda. Sincer sa va spun eu de asta am stat cu ea pentru sex si nimic mai mult dar dupa perioada asta am ajuns sa ne intelegem destul de bine si chiar sa tinem unu la altu. Dat fiind trecutu ei mi-e rusine sa ies cu ea pentru ca peste tot ma intalnesc cu prieteni deai ei care imi zic:"bah cu asta am facut-o si eu". Voi baietii cum v-ati simti intr-o asemenea situatie? Tocmai din cauza asta nici parintii mei nu o accepta mai ales ca eu am un anumit statut acolo si nu pot sa ies asa cu oricine...Chiar nu stiu ce sa fac pentru ca, chiar tinem unu la altul dar cand ma gandesc la lucrurile celalte inclin spre despartire. dati-mi si mie vreun sfat. Chestia cu parintii nu ar fi o problema pentru ca sunt major si e decizia mea dar sunt total de acord cu ei.

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca ti-ai atins deja scopul: ai avut-o si te-ai atasat de ea tocmai ca e buna in pat si poate a fost chiar prima ta femeie!
Stim cu totii ca voi barbatii va 'infigeti' de multe ori in prima femeie care cand o saluti isi si desface picioarele si se umezeste!
Treci peste ca esti mare si se pare ca si tu iti dai seama ca nu e orelatie potrivita.
Insa, daca esti genul flusturatic iti doresc toate cele bune cu ea si ai grija la bolile venericewinking nu de alta, dar poate mai tarziu vrei sa faci si copii!

9 răspunsuri:
| florg78 a răspuns:

Spunea cineva ca daca iubesti ierti uiti.etc,insa in timp apar probleme care scot din tine, pote fara sa vrei uneori toata rautatea nemultumirile, regretele si toate astea "aruncate" in fata pers iubite creeaza o durere psihica cumplita.

| kllass a răspuns:

Sa sti o chestie.Si ultima curva poate iubi cu pasiune. Ceea ce a facut inainte poate fi din teribilism si din cauza anturajului.Intradevar, destul de greu pentru tine sa faci ceva de durata cu ea datorita faptului ca acolo va stiti toti intre voi dar daca te simti bine cu ea si ea cu tine de ce sa te desparti? Oricum ai fost vazut cu ea asa ca daca stai 1 zi sau 3 ani cu ea tot una e.Cred ca iti este frica sa nu te indragostesti de ea pentru ca atunci datorita faptului ca e,, cunoscuta'' ai avea o problemuta.
Sfatul meu este sa-ti traiesti viata si daca te simti bine cu ea continua.

| Dan_Tm a răspuns:

Sa tzii la o fata plimbata din p(oarta) in p(oarta)? e cah! Chiar daca se va cumintii, stii cum se spune, noi ne spalam, ii tragem un prosop si e ca noua, pe cand la fete, sta altfel treaba. Eu unul, fara manusi de protectie nici nu m-as atinge de o 'toxica'. Nu are nici un rost sa-ti pierzi prea mult timpul cu una cu care si l-au pierdut toti.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Uite, eu sunt fata, dar atata iti spun, cand iubesti cu adevarat poti trece peste orice! Daca chiar va iubiti si simtiti ca intre voi e ceva cu mult mai mult decat o simpla atractie fizica, atunci nici statutul tau in comuna in care locuiesti nu mai conteaza, nici ce zice lumea sau parintii.
Dar daca ai indoieli in privinta asta si simti ca nu e bine ceea ce faci, atunci ar trebui sa o lasi balta, pentru ca nu iti faci decat rau, mai ales fetei!

| Aditzu1988 a răspuns:

"mi-am facuit o prietena"? woaw...dezgustator.Desparte-te de ea, daca intr-adevar tineai la ea nu vorbeai asawinking. Bafta

| alex1991 explică:

Asa ma gandeam si eu.Am avut eu grija la boli si la restul:p(cred)
va multumesc pentru raspunsuri si in mod sigur o sa ii dau papucii pentru ca la fel cum ati spus si voi a facut-o si o sa o faca in continuare.

| yahoo a răspuns:

Pai, stai linstit ca si in viitor o va mai face.asa ca.treaba ta! Gandeste-te binee!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rogate la Dumnezeu si El te va ajuta, du-te si te spovedeste de pacatul facut si intreaba si pe preotul duhovnic.

| vladutzs a răspuns:

Aici ai spus adevarul ca te-ai folosit de ea mai mult decat ceilalt, din " iresponsabilitatea" voastra probabil sunt atatea femei singure si orfelinate pline de copii.