| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena care are 18 ani si amandoi suntem virgini. E de acord sa o facem dar imi e sa nu o fac sa o doara sau sa nu ii placa. Va rog frumos sa imi dati niste sfaturi si va rog frumos dati-mi add la ahileahiles@yahoo.com.

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

O sa o doara si tu vei tine putin in cel mai probabil caz.
In orice caz, va fi foooarte greu sa reusiti din prima. Eu zis sa va familiarizati unul cu celalalt inainte, sa incepeti prin petting, poate chiar sex oral, abia apoi sa treceti la treaba. Nu va grabiti, ca altfel stricati momentul.
Si oricum, trebui preludiu mare pentru ea, ca sa se umezeasca bine, in timp ce tu in timpul preludiului s-ar putea sa termini deja. Cum spuneam, e foarte greu. In orice caz, nu uitati de prezervativ. El va face ca tu sa simti mai putine senzatii, deci vei tine mai mult, dezvirginarea va decurge fara riscuri(atat de sarcina, cat si de boli).

Multa bafta!

| Sks a răspuns:

Prietene de durut oricum o sa o doara, iti sugerez sa folosesti prezarvativ in "proces" sau ceva lubrifiant, si comunicati tinand cont ca sunteti amn2 virgini, oricum fii perseverent si aveti incredere unu in celalat