| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena si suntem amandoi virgini. Avem peste 18 ani. Vrem sa o facem weekendul acesta prima oara
Dati-m si me niste sfaturi, linkuri.
Daca vreti dati-mi add la me_blue_arrow.

7 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu vrei sa venim si sa iti probam iubita cumva? Frate ce mai ideii pe unia. Vreti sfaturi sa ce? Sexul asa te nasti cu el, nu-ti fa probleme ca o sa stii ce sa faci la fata locului.Sexul nu se face cu instructiuni in fgata sau in gind, stai si te gindesti ups stai nitel cum explica unu pe TPU am uitat se face asa sau invers? Cam asta vrei sa faci tu sau cum? Ce este important este sa te informezi la prietena ta daca are ceva boli, daca e sanatoasa si tu la rindul tau sa-i spui ei ca esti ok daca intr-adevar esti. Apoi sa stiti cum sa va protejati daca nu doriti copiisi restul vedeti voi la locul faptei.Deci sfaturi ce adica? Cum sa ce? Fugi man de aici.

| Oana92 a răspuns:

Ar trebui sa nu uitati de prezervativ si de lubrifiant(Classic de la durex). Apoi eu va sugerez pozitia misionarului si muuulta muuulta rabdare. Sunt sanse foarte mari ca ea sa aiba dureri mari si ca tu sa termini foarte repede, dar e normal si o sa ajungeti sa va simtiti bine dupa ce faceti de cateva ori sex. In rest atmosfera depinde de voi si de gusturile voastre. Degeaba iti zic eu sa pui muzica romantica, flori si lumanari daca voi nu sunteti genul asta. Bafta si distractie placuta!happy

| cristinutza07 a răspuns:

Cei asa de greu? sa cauti pe google?
https://www.google.ro/......https?/

| Walve a răspuns:

E frumos ca sunteti virgini la 18 ani, dar dragostea nu se face cu premeditare. O sa va descurcati si fara sfaturi de la labagii.

| RoxxRoxanne a răspuns:

Sa nu uiti sa cumperi prezervativul laughing

| IntrebareCuRaspuns a răspuns:

Pai... Excit-o foarte tare : o saruti pe gat, o mangai, sugi sfarcurile, o atingi in unele locuri, cateva limbi, iar daca vrea sa iti faca si ea un oral e mult mai bine ca doar nu o satisfaci doar pe ea, sa te satisfaca si pe tine. Dupa aceea cand vine punctul culminant o lasi pe ea deasupra fiindca sunteti la inceput si ar trebui sa creada ca ea controleaza tot/ sau tu deasupra si ea sa iti tina mainile pe piept. Bafta.

Funda?