| catthshshshs a întrebat:

Am o prietena care mi-a povestit ca s-a intalnit cu cineva pentru prima data si k in momentul cand a vazut-o baiatul respectiv a pupat-o pe amandoi obrajii... faza e k la despartire, imi povestea ea, ea a crezut k el doreste sa o pupe tot pe obraz...insa el a sarutat-o fulger pe gura.Problema ei este k nu e sigura daca il mai intalni. Ea studenta si el student...sesiunea.examene.I se pare ei k este evitata.Si nu stiu cum sa-i explic acest lucru. Voi ce credeti, un baiat care fura fetei sarut si in tot timpul intalnirii are emotii si roseste, mai doreste sa vada acea fata? Poate fi un motiv faptul ca acel baiat are examene sau ca are probleme de alt gen?

Răspuns Câştigător
| greg a răspuns:

E foarte posibil sa o placa doar.Asta inseamna ca n-ar refuza o aventura cu ea.La mai mult de atat nu s-ar baga, in principiu.

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai,... nu mai faceti din tantar armasar! Sa vedeti voi ce se mai pupa toata lumea! - inclusiv barbatii! - in Belgia, Olanda, Luxemburg, Franta... cand se intalnesc, si daca se stiu, si au ceva feeling unul pentru celalalt! E ceva firesc, mai ogoiti-va! Hai mai bine sa le tinem pumnii pentru sesiune, si sa vezi ca se vor intalni si dupa! Si daca chiar nu, sanatosi sa fie! Au mai intors, fiecare, o fila din Marea Carte cu Experiente A Vietii!

| catthshshshs explică:

Posibil, lucrul asta s-a intamplat acum cateva zile... mi-a zis ca au mai vb pe mess... dar n-au discutat prea mult... el e foarte ocupat cu examenele probabil.Chiar nu stiu ce sa zic...happy

| catthshshshs explică:

Dar ea nu vrea sa astepte si il tot cauta... iar el o cam evita, poate crede ca e o disperata.Deci acel sarut fulger d la despartire arata in mod clar k se vor mai intalni, nu?

| catthshshshs explică:

Aham...laughing daca zici tu asa sa fie! mersi d parere happy

| Sara a răspuns:

Poate e mai timid. poate atractia pentru el a fost prea mare... si poate ea nu i-a dat lui de inteles ca ar vrea ceva mai mult, iar baiatul dezamagit, nu ar avea dc sa o caute. are ceva daca face fata primul pas? poate el se mai gandeste la ea. si nu a fost doar o simpla fata tongue

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Poate are gagica.
Poate se distra.
Poate nu a raspuns cum vroia el.
Poate...

| lia a răspuns:

Eu cred ca depinde de fiecare persoana, depinde ce anume cauta, poate ca nu este pregatit sa aiba relatii de lunga durata si prefera sa o evite, ca sa nu mai simta ce a simtit la prima intalnire. Cel mai bine ar fi ca amandoi sa comunice, pentru ca aceste dubii sa dispara happy

auran
| auran a răspuns:

Poate fi timid si sa fi avut un exces de tupeu
si, sa speram ca nu are alte probleme!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Asteptarea este un sfetnic bun. Daca a placut-o se va intoarce sigur.

| valsulnorilor a răspuns:

Pot fi si probleme de comportament.

| crookedsight a răspuns:

Clar o place, dar este prea complexat de el insuşi ca să meargă mai departe. I-ar trebui un mic impuls din partea ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motive ar putea fi multe; si sesiunea, si timiditatea, dar te-ai gandit ca vrea sa vada daca faci tu urmatorul pas? Probabil ca asta asteapta el. poate ca o sa va mai intalniti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate doar o place si atat.Asta inseamna ca n-ar refuza o aventura cu ea