| ionutzamacau65 a întrebat:

Am 15 ani si ieri am avut prima mea intalnire cu o fata foarte frumoasa(am intalni-to pe facebook). Sa va povestesc. Stateam pe banca si langa noi era prietena ei care mi-a facut cunostinta cu ea pe facebook. Fata cu care am iesit in oras se tot punea pe mine fiindca eu statea intre ele doua. Se punea pe mine incepea sa ma ciupeasca usor de obraji, ma lasa sa o sarut pe obraz. Mai incolo am mers sa cumparam niste suc. Denisa(prietena fetei cu care am iesit in oras) s-a dus sa ia un covrig iar eu am ramas singur cu fata aceea. I-am dat o palma usor la fund laughing si a inceput sa rada. Pe la 9:30 a trebuit sa plece sa ia autobuzul. Am condus-o in statie iar cand a venit autobuzul m-a sarutat pe obraz si m-a luat in brate. Am facut si eu la fel si a spus ca ne vedem maine. Ce ma indemnati sa fac? Cum sa continui aceasta viitoare relatie? Vreau sfaturi bune! Dau funda! Apropo in timpul intalnirii cand ea ma tot lua in brate si ma saruta mi-a curs un lichid creca stiti ce e din organul sexual. E normal?

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Pai e bine mai cowboy - esti valabil barbate. Pai cum! Daca i-ai dat palme la fund eu zic ca next step sa-i rupi chilotii de pe ea si sa o calaresti pe la spate. Ce zici?
I-ai dat o palma usor la fund... Esti maestrul relatiilor, te exprimi ca un papagal transpirat sau gibon. Ce preferi? Nu e nicio diferenta intre tine si cei care au burta cat un butoi si calaresc pe una cu fusta mai scurta decat mintea. Esti pe drumul cel bun.

5 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

1. Te place, o placi, deci iesiti in continuare si cunoasteti-va mai bine
2. Te-ai excitat si de-acolo lichidul, si da e normal

| raMLesS a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu te credeam aşa "sexuală" mi-ai devorat copilăria rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns (pentru raMLesS):

rolling on the floor)
era devorata de mult rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Este foarte normal ce ti s-a intamplat. Inseamna ca te-ai excitat tare si ai ejaculat involuntar, proces care se intampla la majoritatea baietilor care sunt intr-o situatie ca a ta. Poti sa continui sa te intalnesti cu ea dar, atentie ca vei pati acelasi lucru de fiecare data.

| Kettolix a răspuns:

Owwww cat de dragut. Iesiti in continuare si vedeti cum evolueaza cuplurile. Fa o poza cu ea cand mai mergi si trimite-mi-o. Am instinct de tigru in relatii si imi dau seama daca merg sau nu. :) Succes :D