| vivi_5803 a întrebat:

Am o prietena careia ii place foarte mult un baiat! El ii ia lururile, sta mereu pe langa ea si da motive de gelozie cand alti baieti sunt in preajma ei. O alta prietena de a ei a discutat cu acest baiat si el i-a spus ca-i place de fata dar el e ca golanas si ea e cuminte si nu e hotarat daca sa inceapa cu ea o relatie! Ea i-a spus ca-l iubeste, vorbesc la telefon dar el nu ii cere nimic! Ce sfaturi i-as da fetei ca a incercat toate posibilitatile si oricat ar vrea sa-l uite nu poate!

2 răspunsuri:
| alina58 a răspuns:

Daca spui ca nu e nici pe departe cuminte, ar trebui sa il lase. Prietena ta trebuie sa aiba grija in ce anturaje se baga. Stii vorba aia, lupul isi schimba parul, dar naravul ba!

| Pepenel a răspuns:

Pai oricum fata are si posibilitai, ca si ea tine la el si nu pot sa se desparte, de le mai vorbeste si tu cu le explica-i mai multe.