| damn a întrebat:

Am o Problema thinking am fost cu un baiat 7 luni si era foarte gelos pe mess nu aveam voie sa vb cu cineva. sau sa primesc un apel in afara de mami sau prt mele.si o data cand eram la mine acasa mi' a citit arhiva si a vazut ca am vb cu un baiat cu" skumpi" si a inceput sa planga sa se stranga cu lantzu de gat si chestii de genu straight face si acum' s 2 saptamana nu am mai suportat si i am zis ca vreau sa ne desp si el tot a insistat sa ne inpakam dar eu am refuzat pentru ca este foarte dificil si plus de asta maikasa nu e de acord cu mine si nu ne putem vedea decat 2 week pe luna. si este minor si eu la fel! si acum zice ca a stat cu mine doar ca sa ' si satisfaca placerile ca sa zic asa big grin Oare e chiar adevarat? care e parerea voastra? plzz helpbig grin

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca a stat la vrajeala cu tine ca altfel nu mai era atat de gelos si de posesiv!

Sufera si vrea sa te doara si pe tine!

| catthshshshs a răspuns:

Ce stai? Simplu, explica-i ca nu trebuie sa mai faca astfel de faze, gen gelozia, daca vrea sa mai fiti in continuare impreuna.

| Miha a răspuns:

Aseara ascultam french kiss p kiss fm si era o fata cu aceeasi problema, pai daca v-ati despartit atunci gt a trecut, pana la urma si ce daca a profitat acum nu mai poti schimba nimicstraight facenu? daca inca mai insista spune-i ca te-ai saturat d scenele lui d gelozie si celelalte

| Abcfunny a răspuns:

Buna!

Logic ca te-a iubit si inca fff mult adica:un baiat nu pote fi gelos daca la acea pers nu tine, plangea, te controla
pentru ca el vroia sa te "tina"numai a lui.
si cu chestia de la sf"si acum zice ca a stat cu mine doar ca sa ' si satisfaca placerile" imposibil la sf toti se dau"cocosei" in felul asta ca sa nu razi, sa faci misto cu prietenele tale[asa am patit si eu]

parerea mea este daca el te intr daca vrei sa va impacati, si tu inca mai ti la el si accepti spune-i sa nu te controleze si sa aiba incredere in tine!

pa-pa

| damn explică:

Multumesc Pentru Raspunsuri:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca unul ca el nu mai cauti el ca tine nu mai gasestewinking

| vladzatto a răspuns:

Minte ca sa te faca sa te impaci cu el...