| alalalala a întrebat:

Am o problema care imi macina sufletul si imi este foarte greu deci nici nu stiu de unde si cum sa incep :eu sunt cu iubitul meu de 1 ani si 2 luni el la inceput mi-a spus ca a stat cu o fata inainte 3 ani de zile dar ea este la mare distanta si sau vazut farte rar asa si atat mi-a spus ca nu a mai avut prietene asa si deci sa incep:el este mai retras de fel asa tine in el asa e felul lui iar acum pe 1 mai am fost la padure cu 2 perechi prieteni de ai lui si o colega de-a mea si prietenul ei ...si baiatul asta adica iubitul colegei mele a s-a dat in vorba cu el si i-a spus ca a fost cu una dintre fetele acelea care erau la padure cu noi si simteam eu ceva, ciudat si baiatul asta mia povestit ca la tras de limba putin pe prietenul meu dar nu se stie daca i-a spus adevarul sau a mintit
Aba Love t: poate sa nu se faca de ras.in fata lui.i-a spus acelui baiat ca a fost cu o fata dintre alea doua care a mai venit cu noi.asa deci el imi spunea de fata aia de care am auzit eu ca a fost o data la un majorat la el acasa
si spunea ca a fost cuminte inainte ca nu a facut-o cu nimeni voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

M-ai pierdut..ai scris incurcat nu stiu..iti dau o idee..scrie totul de mai multe ori pe o foaie..pana iti iese povestea fluenta..si dupa aceea posteaz-o aici..hai spor la scris

| Neinteresantul a răspuns:

Pe la ora doua, doua si ceva, s-a constatat o furtuna din care n-am putut sa dorm cu nevasta-mea impreuna in pat, fiindca s-a declansat o extorsiune al unui. degajament. al unei. constructii de. intr-o apa. si dupa care, puteti uita.

Concluzie: n-am inteles nimic din ceea ce ai scris.

| Leutzbv a răspuns (pentru Neinteresantul):

Eu ti-as da funda pentru asta. Sincer!

| PsyhoWoman a răspuns:

Nu te exprimi corect intr-adevarstraight face! dar din cate am inteles eu, baiatul espectiv a incercat sa te ajute..in fine... daca el zice ca n-a mai facut-o tu poti verifica asta...desi la 1 an si ceva n-ar trebui sa va suspectati zic eu..vezi cum se comporta happy

| k_7073 a răspuns:

Asa ca sa incep
invata sa te exprimi si sa scrii si dupa aia baieti...
funda? happy

| Foreveraloone a răspuns:

Eu am inteles ce a scrislaughing.Eu cred ca nu e treaba ta ce a facut el inainte sa fie cu tine. Putea sa se culce si cu 20 de fete inaintea ta.Important este ca ti-a fost fidel in timpul relatiei voastre.Nu conteaza deloc ce a facut inainte sa fie cu tine.Nu ar trebui sa-ti pese trecutul sau, ci doar prezentul si viitorulbig grin

| DangerousS a răspuns:

Lasa asta si invata lb romana, macar putin cat sa te descurci. laughing