| sWEecK a întrebat:

Am o problema cu erectia, sunt virgin si e de la emotii cel mai probabil ..nu prea se scoala cand e sa fac sex, ce imi recomandati, tianli ar fi bun? Dau funda

13 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Posibil sa fie de la emoti, dar nu recomand sa iei nimic, la 40 de ani ce mai faci?
E ceva psihic la tine, prea multe ganduri...

| Violleta2022 a răspuns:

Mai putina masturbare si mai mulat relaxare!

| mihai69 a răspuns:

O ședință la psiholog. De la cap ți se trage, acolo trebuie să tratezi.

| AlexandraNGE a răspuns (pentru mihai69):

Nu cred că psihologul se ocupa cu genul asta de probleme -_-

| mihai69 a răspuns (pentru AlexandraNGE):

Crezi greșit, fata moșului...

| AlexandraNGE a răspuns (pentru mihai69):

Ai, ma?

| mihai69 a răspuns (pentru AlexandraNGE):

Așa vorbești tu cu cei mai mari?

| AlexandraNGE a răspuns (pentru mihai69):

Hai te rog. Respectul e o construcție uman folosita sa îi facă pe aia plini de ei sa se simtă superior.

| mihai69 a răspuns (pentru AlexandraNGE):

La fel e şi cu sexul.winking

| AlexandraNGE a răspuns (pentru mihai69):

Nu

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă eşti virgin de unde ştii că nu o să funcţionezi cu o fată?

| AlexDFY a răspuns:

Daca vrei sa nu mai ai problema asta, renunta de tot la masturbare si nu te mai uita la filme porno, in 3 saptamani nu o sa mai ai problema aia.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Pune-o pe domnisoara sa-ti faca un handjob sa prinda curaj. Daca nu merge trage 2-3 shoturi de vodca si relaxeaza-te. Asta inseamna sexul, relaxare. Trage aer in piep si porneste masinaria laughing