| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema destul de ciudata. Mereu dupa ce intretin un act sexual, dupa aproximativ 5-6 zile, incep sa am incontinente urinare, urinez foarte des si in cantitati extrem de mici. Din ce cauza poate fi asta? Mentionez ca sunt fata si fiecare contact sexual a fost protejat.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ești predispusă la infecții urinare. Dacă ți se întâmplă asta numai cu un singur partener (și DOAR cu al, nu și cu oricare altul), atunci e posibil ca el să fie purtător asimptomatic de germeni cu care te infectează de fiecare dată când aveți contact.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca asta este reactia organismului tau in urma unui act sexual. Pentru linistea ta, consulta medicul de familie sau un medic ginecolog.

| Samariteanul a răspuns:

Depinde de organismul tau, poate ca asa reactioneaza el.

| kandaraki a răspuns:

Asa esti tu mai straniu, te pisi dupa sex cu intarziere, unii se pisa imediat dupa actul sexual, tu dupa 5-6 zile, esti mai intarziat.
probabil si mental esti intarziat oleaca, de asta si functionezi asa!

| Daria0123456789 a răspuns:

Probabil faci infectie urinara. Mergi la doctor.