| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema destul de ciudata. Mereu dupa ce intretin un act sexual, dupa aproximativ 5-6 zile, incep sa am incontinente urinare, urinez foarte des si in cantitati extrem de mici. Din ce cauza poate fi asta? Mentionez ca sunt fata si fiecare contact sexual a fost protejat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca ai o infectie care iti infalmeaza tractul urinar.
Mergi la medicul de familie sa-ti dea niste analzie sa faci

| QueenOfWeed a răspuns:

Este posibil sa fi contactat o infecție urinară in cel mai bun caz, nu cred ca este neaparat nevoie sa mergi la un doctor ginecolog, trebuie să mergi la sediul de familie si sa ii spui situația în care te afli, probabil iti va face un test de urina si intr-o saptamana afli rezultatele. Multa sanatate!