| Believe9 a întrebat:

Am o problema. Este vorba despre 2 baieti. Pe unul l-am cunoscut acum o luna si am vorbit cu el dar mi-o placut doar putin de el, dar lui ii place mult de mine. Acum 3 zile am vorbit cu un alt baiat care ii colegul primului si lui o inceput sa ii placa de mine si problema ii ca si mie o inceput sa imi placa de el. Si azi primul o vrut sa ma sarute si m-am tras si m-o sarutat doar pe obraz. Si tot azi dupa aceea eram cu o prietena( care este colega cu cei 2) si eram cu al doilea si ne-am jucat adevar provocare sau procente si eu am ales provocare si prietena mea m-o pus sa-l pup pe celalat pe obraz si el m-o sarutat. Si o vazut si pritena mea care stiu ca va barfi la toata lumea, dar problema ii ca va afla celalat si ca il voi face sa sufere. Si nu stiu ce sa fac sa fiu cu cel care m-o sarutat sau sa nu fiu sa nu-l fac pe celalalt sa sufere? Si problema ii ca acel sarut o fost si primul meu sarut. Va rog dati-mi un sfat!

1 răspuns:
| sabin89 a răspuns:

Nutresc speranta ca daca fugi dupa doi baieti sa nu castige niciunul, ci un al treilea, iar ala sa fiu eu. thinking Intre timp, mai invata ceva gramatica. Nu se zice "o inceput", ci "a inceput". Chiar asa? Nici atata lucru nu stii? laughing