| adda_7951 a întrebat:

Am o problema! in timpul actului sexual pe penisul prietenului meu apare un lichid alb-galbui semitransparent care este din vaginul meu. as vrea sa stiu ce e? ma puteti ajuta? va rog adda

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E lichidul care iti lubrefiaza vaginul. In mod normal ar trebui sa fie transparent si gelatinos, cam ca albusul de ou (ceva mai lichid). Tu, probabil, ai o infectie, posibil cu Candida care modifica aspectul. Du-te cat mai repede la ginecolog pentru analize si tratament.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Du-te imediat la ginecolog cu partenerul tau! Sanatate si protectie!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E bine sa mergi la un control sa nu fie o infectie.

| pisoias29 a răspuns:

E posibil sa ai o infectie... te sfatuiesc sa mergi la un ginecolog...am avut si eu probleme de genu, dar au disparut repede asa ca nu am mai apucat sa ajung la doctor...bafta...sper sa nu fie ceva grav

| asya a răspuns:

Probabil ai racit,, jos"...atunci secretiile sunt mai abundente, chiar si in timpul actului sexual! Si mie mi s-a intamplat...

| adda_7951 explică:

Nu am absolut nici o senzatie de genu mancarimi arsuri sau mai stiu eu ce

| adda_7951 explică:

Am 15 ani si da am avut infectie urinara

| nicoleta_7357 a răspuns:

Ada, ceea ce ai tu e posibil sa fie o secretie vaginala, asa cum tu o descrii, posibil cu miros specific...pentru orice eventualitate, este bine sa decurgi la consultul unui medic ginecolog...mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu exista nici un semn de infectie, gen mancarimi senzatie de frison pe labii specifica in bolile venerice (BTS-uri ), inseamna ca nu ai nimic si ca aceea este culoarea secretiei tale vaginale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa-mi spui cati ani ai. Apoi daca ai fost racita in ultimele trei luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15 ani si deja cu asa probleme... Fetito, e cam devreme sa faci sex...mai bine ai pune mina pe carti. [-x

pe. s- unde se uita parintii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheama adi si am o boala care e grava in loc sa am organ genital masculin am organ genital feminin si imi curge si mie un lichid alb

| marijoana2304 a răspuns:

La 15 ani deja sa ai probleme de genul...nu prea e sanatos pentru sanatatea corpului tau, eu ar fi de parere sa iti iei iubitelul de mana si sa va duceti frumos la ginecolog, pentru ca tu ai o forma de candida care se transmite de la unul la celalalt, adica... daca te duci doar tu la ginecolog si acela o sa iti dea sigur niste Augmentin, si te tratezi de aceasta infectie, poti sa o iei foarte usor la urmatorul act sexual de la prietenul tau! bafta (si incerca sa deschizi ochii si sa iti dai seama ca esti pe pamant! )