| Viviz a întrebat:

În timpul actului sexual din vaginul meu a ieșit un lichid foarte solid de culoare albă fără miros și foarte mărunt, nu mă pricep și nu știu ce ar putea însemna, mă puteți ajuta?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe baza unei descrieri atat de sumare, laconice sau mai bine spus superficiale, se poate doar presupune ca ar putea sa fie vorba de mucusul cervical nefertil, cu care s-ar putea asemana sau compara respectiva scurgere amintita. Multa sanatate!

| RaspunsuriSerioase a răspuns:

Inseamna ca te-ai excitat. Sau a ejaculat el in tine.

| Doeraxxx a răspuns:

Lichid solid? Pai e lichid sau solid ca nu am mai auzit de lichid solid!

Răspuns utilizator avertizat